Trwa ładowanie...

"Gra o tron": Lawina negatywnych recenzji. IMDb wstrzymywał się z oceną

Ostatni odcinek "Gry o tron" za nami. Finał kultowego serialu podzielił internautów, ale większości z nich zdecydowanie nie przypadł do gustu. Opinie są tak skrajnie negatywne, że serwis IMDb bardzo długo wstrzymywał się z wyświetleniem ostatecznej oceny.
Share
"Gra o tron" skończyła się wraz z szóstym odcinkiem ósmego sezonu
"Gra o tron" skończyła się wraz z szóstym odcinkiem ósmego sezonuŹródło: Materiały prasowe
d43gjr9

Jak dotąd widzowie "Gry o tron" mogli oceniać poszczególne odcinki serialu z chwilą ich wyemitowania w stacji HBO. Ta możliwość została podtrzymana również przy okazji finału, jednak w przeciwieństwie do poprzednich tygodni, popularny serwis internetowy nie ujawniał ostatecznej oceny mimo blisko tysiąca negatywnych recenzji.

IMDb.com to największa baza filmów i seriali w internecie. Ludzie z całego świata używają go do sprawdzania, czy dana produkcja może im się spodobać jeszcze przed wyświetleniem lub ocenić ją po seansie. Wszystko, co muszą zrobić, to zerknąć na ocenę wyświetlaną na podstronie danego tytułu w serwisie.

Zobacz: Jak zmieniali się bohaterowie "Gry o tron" HBO

Funkcjonalność IMDb została też wpleciona w serwis strumieniujący filmy i seriale produkcji HBO. HBO GO, bo o nim mowa, przy każdym tytule wyświetla powiązaną z nim ocenę zaciąganą właśnie z IMDb, stąd też podejrzenie internautów, że stacja wymogła na serwisie wstrzymywanieanie się z wyświetleniem ostatecznej oceny internautom.

d43gjr9

Dwa poprzedzające wielki finał odcinki były w serwisie najniżej ocenianymi odsłonami w ośmioletniej historii serialu. Kolejnych już niestety nie będzie, chyba że wliczyć w to zamówione przez HBO i przygotowywane właśnie spin-offy (ang. "historie poboczne") serialu, w który nie będą już zaangażowani twórcy "Gry o tron" David Benioff i D.B. Weiss.

AKTUALIZACJA: IMDb ujawniło oceny finałowego odcinka "Gry o tron". "Żelazny tron", bo taki tytuł nosi, obecnie oceniany jest na 5,2/10 przy 29 tysiącach opinii internautów.

d43gjr9

Podziel się opinią

Share
d43gjr9
d43gjr9