Trwa ładowanie...
dytv09a

"Gra o tron": Elżbieta II na planie serialu

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Gra o tron": Elżbieta II na planie serialu
(Instagram aktora)
dytv09a

Legendarny tron z serialu "Gra o tron" składa się z tysiąca mieczy stopionych w ogniu smoka. Nie zrobiło to jednak większego wrażenia na królowej Elżbiecie II, która miała okazję osobiście obejrzeć filmowy eksponat na planie zdjęciowym produkcji.

Królowa podczas swojej wizyty na planie zdjęciowym w północnej Irlandii spotkała się także z członkami ekipy oraz gwiazdami występującymi w serialu - Leną Headey, Maisie Williams, Sophie Turner, Kitem Haringtonem, Rose Leslie oraz Conleth Hill.

Wyprodukowany przez HBO serial "Gra o tron" powstał na podstawie bestsellerowej sagi fantasy George’a R.R. Martina "Pieśni lodu i ognia", której pierwszą częścią jest "Gra o tron". Autor sagi, uznany przez magazyn "Time" za mistrza gatunku fantasy, jest jednocześnie członkiem ekipy współproducentów wykonawczych i scenarzystów serialu.

dytv09a

Serial "Gra o tron" opowiada o krainie, w której lato trwa przez dziesięciolecia, a zima może panować dłużej niż żyje człowiek. Dwie potężne rodziny są uwikłane w śmiertelną grę, w której stawką jest panowanie nad Siedmioma Królestwami Westeros. Zdrada, pożądanie, intrygi i siły nadprzyrodzone wstrząsają czterema stronami Królestw, a zażarta walka o Żelazny Tron niesie ze sobą nieprzewidywalne konsekwencje.

dytv09a

Podziel się opinią

Share
dytv09a
dytv09a