Trwa ładowanie...
d2pxc7y

Gra o tron: Ed Sheeran na pewno nie wróci do serialu. Znamy powód

Ed Sheeran zagrał epizodyczną rolę w serialu "Gra o tron". Fani ocenili ją dość krytycznie. Potwierdzono też, że nie ma szans na powrót wokalisty do hitowej produkcji choćby na moment. Poznaliśmy powód takiego obrotu sprawy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Gra o tron: Ed Sheeran na pewno nie wróci do serialu. Znamy powód
Gra o tron: Ed Sheeran na pewno nie wróci do serialu. Znamy powód (East News, Fot: FaceToFace/REPORTER)
d2pxc7y

Gra o tron: Ed Sheeran na pewno nie wróci do serialu

Ed Sheeran wystąpił w pierwszym odcinku siódmego sezonu serialu HBO "Gra o tron". Zagrał śpiewającego rycerza armii Lannistera. Jego rola miałą być niespodzianką dla Maisie Williams, która jest wielką fanką rudowłosego wokalisty. Rycerz tuż przed spotkaniem z Ayrą Stark śpiewał z kilkoma osobami balladę "Hands of Gold".

Występ Sheerana zebrał głównie negatywne opinie. W kolejnych odcinkach nie ujrzeliśmy go. W pierwszym odcinku ósmego sezonu dowiedzieliśmy się, co się stało z rycerzem Lannistera. Okazuje się, że zginął w walce ze smokami Daenerys Targaryen. Wspomina o tym jedna z kurtyzan, gdy spędza czas z Bronnem. Opowiada, że jego twarz została całkowicie poparzona przez smoka oraz stracił powieki.

d2pxc7y

Ed Sheeran nie tylko w "Grze o tron"

"Gra o tron" to nie jedyna produkcja, w jakiej zagrał Ed Sheeran. Pojawił się m.in. w filmie "Bridget Jones 3", serialach "Shortland street", "Nierandkowalni", "Zatoka serc" (jako on sam) oraz "Posłaniec gniewu" (jako Sir Cormac).

Jeden z najpopularniejszych wokalistów świata zagra także w komedii romantyczno-muzycznej "Yesterday". Premiera filmu w Polsce 12 lipca.

d2pxc7y

Podziel się opinią

Share

d2pxc7y

d2pxc7y