Trwa ładowanie...
gra o tron
01-01-2012 02:33

"Gra o tron": Dobra wiadomość dla fanów serii

"Gra o tron": Dobra wiadomość dla fanów seriiŹródło: HBO
d3dzk1u
d3dzk1u

* W kwietniu w HBO premiera drugiego sezonu przebojowego serialu fantasy. Wielbicieli twórczości George'a R.R. Martina i serialu produkowanego przez HBO na podstawie serii jego powieści "Gra o tron", na pewno ucieszy fakt, że trwa praca nad kolejną książką z serii.*

Autor pierwowzoru literackiego wyjawił na oficjalnej stronie kilka szczegółów z szóstej części serii "Pieśń Lodu i Ognia". Próbkę początkowych rozdziałów można przeczytać pod tym adresem.

Przypomnijmy, że na sagę fantasy "Pieśń lodu i ognia" składać się będzie ostatecznie siedem tomów. Obecnie wydano pięć: "Gra o tron", "Starcie królów", "Nawałnica mieczy", "Uczta dla wron" oraz "Taniec ze smokami". Próbka tekstu pochodzi z szóstego tomu "The Winds of Winter", który ukaże się w lipcu 2012 roku. Następnie na półki księgarń trafi "A Dream of Spring".

d3dzk1u

Zobacz także:

[

PAMIĘTACIE KASIĘ Z „13 POSTERUNKU”? ZOBACZCIE, JAK DZIŚ WYGLĄDA! SZOK! ]( http://aleseriale.pl/gid,9148,fototemat.html )
[

KONIEC JEST BLISKI? TWÓRCY „KLANU” PRZESADZILI! OTO DOWÓD! ]( http://aleseriale.pl/gid,9100,img,291225,fototemat.html )

d3dzk1u

[

ŻENUJĄCE POCZĄTKI GWIAZD. PO CO SIĘ TAK KOMPROMITOWAŁY?! ]( http://aleseriale.pl/gid,8815,img,284267,fototemat.html )
[

NIEGRZECZNA PRZESZŁOŚĆ POLSKICH GWIAZD. NIE WSTYDZIŁY SIĘ NAGOŚCI? ]( http://aleseriale.pl/gid,8877,img,285752,fototemat.html )

d3dzk1u
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3dzk1u