"Gra o skarb": Premiera 27 marca 2014 r. na Discovery Channel

"Gra o skarb": Premiera 27 marca 2014 r. na Discovery Channel
Źródło zdjęć: © Discovery Channel

11.03.2014 11:29, aktual.: 11.03.2014 11:39

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Don Kogen to najprawdziwsza legenda w swojej branży. Poszukiwaniem drogocennych kamieni zajął się, będąc jeszcze dzieckiem. Pierwszy interes ubił mając zaledwie 14 lat, kiedy to opuszczony przez ojca zajął się handlem klejnotami na ulicach Bangkoku. Kogen miał szczęście. Po kilku miesiącach w biznesie, trafił pod skrzydła największego poszukiwacza kamieni szlachetnych w całej Tajlandii, który zdradził mu tajniki swojej wiedzy.

Po 20 latach mężczyzna zna ten rynek na wylot. Wspólnie z członkami swojego zespołu australijskim gemmologiem Gavinem, brokerem Tonym, byłym żołnierzem o pseudonimie Fear oraz mistrzynią logistyki Kat, wyruszają w najbardziej niebezpieczne miejsca świata, aby z ludźmi o co najmniej podejrzanej reputacji, ubijać warte setki tysięcy dolarów interesy. W każdym odcinku "Gry o skarb" poszukiwacze trafią w inne miejsce od Tajlandii i Indie po Brazylię i Tanzanię. Gdziekolwiek się znajdą, będą musieli liczyć się także z podążającą ich śladami konkurencją.

Dlatego Don Kogen i jego ludzie nigdzie nie będą mogli czuć się bezpiecznie. Za każdym razem będą musieli liczyć się, że nieuczciwi kontrahenci będą chcieli ich oszukać, okraść, porwać, a nawet zabić. To bezwzględny świat, w którym jedyną prawdziwą wartością są pieniądze. Przekonaj się na własne oczy, jak trudno jest zdobyć najrzadsze okazy rubinów, szafirów, turmalinów czy szmaragdów.

Emisja programu "Gra o skarb" w Polsce odbędzie się już 27 marca 2014 r., o godz. 22.00 w Discovery Channel.

Obraz
© (fot. Discovery Channel)
Obraz
© (fot. Discovery Channel)
Źródło artykułu:Discovery Channel
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także