Trwa ładowanie...

"Gotowi na miłość": poruszający program na antenie TLC

Share
"Gotowi na miłość": poruszający program na antenie TLC
Źródło: mat. prasowe
d1ygzie

Bohaterami programu są single rozpoczynający poszukiwania potencjalnych partnerów. Przekonani, że od szczęścia dzieli ich zaledwie krok, zaczynają działać.
Dla nich jednak pogoń za tym marzeniem wiąże się z pokonaniem jeszcze większej ilości barier niż dla ogółu społeczeństwa. Jako osoby niepełnosprawne i cierpiące na nietypowe schorzenia muszą przezwyciężyć znacznie więcej przeszkód.
Czy uda im się znaleźć miłość? Przekonasz się, oglądając program "Gotowi na miłość". Premiera w środę, 3 września, o godzinie 21:00, na kanale TLC.

Choć los im nie sprzyja, a życie chwilami potrafi dać nieźle w kość to nie zamykają się w sobie. Pełni nadziei poszukują prawdziwej miłości, by zaznać tego niezwykłego uczucia i odnaleźć szczęście u boku drugiej osoby. Bez kompleksów i wszelkich uprzedzeń wkraczają w świat, który z pozoru zarezerwowany jest dla pięknych i przystojnych. Niepełnosprawni. Często jest im nieco trudniej zrealizować te marzenia.

Poznamy 44-latka, który cierpi na jedną z najpowszechniejszych form karłowatości. Będziemy towarzyszyć też Johnowi z zespołem Aspergera podczas spotkania z pierwszą w życiu dziewczyną. Zobaczymy również, jak znane brytyjskie agencje towarzyskie pomagają osobom niepełnosprawnym znaleźć partnera. Bohaterzy programu będą umawiać się na randki w ciemno i brać udział w spotkaniach "speed dating".

d1ygzie

"Gotowi na miłość" - to dawka wzruszeń, pięknych historii i prawdziwego życia, z uwzględnieniem jego wszystkich cieni i blasków. Stawienie czoła przeciwnościom losu, pokonanie własnych słabości, to zadania, z którymi będą musieli zmierzyć się bohaterowie.

Czy odnajdą się w świecie ogarniętym obsesją na punkcie piękna, w którym najważniejsze jest tzw. pierwsze wrażenie? Czy w związkach odnajdą akceptację, ciepło i bliskość? Przekonamy się już niebawem.

Premiera programu "Gotowi na miłość" w środę, 3 września, o godzinie 21:00, na kanale TLC.

d1ygzie

Podziel się opinią

Share
d1ygzie
d1ygzie