Trwa ładowanie...
d30xm4p

"Gotowi na miłość": poruszający program na antenie TLC

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Gotowi na miłość": poruszający program na antenie TLC
(mat. prasowe)
d30xm4p

Bohaterami programu są single rozpoczynający poszukiwania potencjalnych partnerów. Przekonani, że od szczęścia dzieli ich zaledwie krok, zaczynają działać.
Dla nich jednak pogoń za tym marzeniem wiąże się z pokonaniem jeszcze większej ilości barier niż dla ogółu społeczeństwa. Jako osoby niepełnosprawne i cierpiące na nietypowe schorzenia muszą przezwyciężyć znacznie więcej przeszkód.
Czy uda im się znaleźć miłość? Przekonasz się, oglądając program "Gotowi na miłość". Premiera w środę, 3 września, o godzinie 21:00, na kanale TLC.

Choć los im nie sprzyja, a życie chwilami potrafi dać nieźle w kość to nie zamykają się w sobie. Pełni nadziei poszukują prawdziwej miłości, by zaznać tego niezwykłego uczucia i odnaleźć szczęście u boku drugiej osoby. Bez kompleksów i wszelkich uprzedzeń wkraczają w świat, który z pozoru zarezerwowany jest dla pięknych i przystojnych. Niepełnosprawni. Często jest im nieco trudniej zrealizować te marzenia.

Poznamy 44-latka, który cierpi na jedną z najpowszechniejszych form karłowatości. Będziemy towarzyszyć też Johnowi z zespołem Aspergera podczas spotkania z pierwszą w życiu dziewczyną. Zobaczymy również, jak znane brytyjskie agencje towarzyskie pomagają osobom niepełnosprawnym znaleźć partnera. Bohaterzy programu będą umawiać się na randki w ciemno i brać udział w spotkaniach "speed dating".

d30xm4p

"Gotowi na miłość" - to dawka wzruszeń, pięknych historii i prawdziwego życia, z uwzględnieniem jego wszystkich cieni i blasków. Stawienie czoła przeciwnościom losu, pokonanie własnych słabości, to zadania, z którymi będą musieli zmierzyć się bohaterowie.

Czy odnajdą się w świecie ogarniętym obsesją na punkcie piękna, w którym najważniejsze jest tzw. pierwsze wrażenie? Czy w związkach odnajdą akceptację, ciepło i bliskość? Przekonamy się już niebawem.

Premiera programu "Gotowi na miłość" w środę, 3 września, o godzinie 21:00, na kanale TLC.

d30xm4p

Podziel się opinią

Share
d30xm4p
d30xm4p