"Gotowe na wszystko" oraz "Bracia i siostry" wracają

"Gotowe na wszystko" oraz "Bracia i siostry" wracają
Źródło zdjęć: © ABC Network

06.02.2008 15:46

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Już 14 lutego w prezencie walentynkowym dla widzów, kanał filmowy FOXlife rozpocznie emisję premierowego 4 sezonu hitowego serialu *Gotowe na wszystko.*

O godzinie 21.00 widzowie FOXlife jako pierwsi w Polsce będą mogli zobaczyć dwa premierowe odcinki czwartej serii serialu.

Tydzień po premierze Gotowych na wszystko kolejna niespodzianka dla widzów FOXlife. 21 lutego premiera najnowszego drugiego sezonu Braci i sióstr.

Po raz pierwszy polscy widzowie mieli okazję śledzić fascynującą opowieść o wielopokoleniowej rodzinie Walkerów z Kalifornii we wrześniu ubiegłego roku wyłącznie na FOXlife. Oś serialu toczy się wokół prywatnego i zawodowego życia pięciorga rodzeństwa. Mimo dzielących ich różnic w charakterach i wyborach, których dokonują na co dzień, bezwarunkowo się wspierają. Testem ich wzajemnego oddania i miłości, w pierwszej serii serialu, była nagła śmierć ojca, która stała się początkiem odkrywania wielu nieprzyjemnych tajemnic otaczających rodzinę.

Kanał filmowy FOXlife wyemituje całą drugą serię produkcji, która liczy 12 odcinków, każdy po 60 minut. Premierowe odcinki wyświetlane będą w każdy czwartek o godzinie 21.55.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także