Trwa ładowanie...

Gotowe na wszystko: kto powróci na Wisteria Lane?

Share
Gotowe na wszystko: kto powróci na Wisteria Lane?
Źródło: desperateblog.com
d3tkefb

Szósty sezon "Gotowych na wszystko" coraz bliżej, a tymczasem ujawniono, które dobrze znane nam postacie powrócą na Wisteria Lane.

Przedstawiciele ABC potwierdzili, że w szóstym sezonie ponownie zobaczymy Andreę Bowen, która gra Julie Mayer, córkę Susan. Aktorka na pewno wystąpi w pierwszym odcinki nowej serii. Nieoficjalne informacje mówią o jej dołączeniu do stałej obsady.

Z kolei Maira Walsh, która zagrała w piątym sezonie Anę, siostrzenicę Carlosa, na pewno będzie również w stałej obsadzie szóstego sezonu. Powróci także John Rowland, grany przez Jesse'ego Metcalfe, z którym Gaby miała niegdyś romans. Czy tym razem siostrzenica Carlosa wpadnie w sidła Johna?

d3tkefb

Twórcy serialu ostatnio bawią się z widzami - dręczą fanów pytaniem wciąż pozostawionym bez odpowiedzi - kto na końcu 5 sezonu poślubił Mike'a? Ostatnio Internet obiegła fotografia Katherine w sukni ślubnej, świadcząca o tym, że udało się rozwiązać zagadkę. Okazało się, że także Susan pojawiła się w takiej sukni, czyli tym samym nadal nie wiemy kto jest wybranką Mike'a. Tajemnica wyjaśni się na pewno w pierwszym odcinku szóstego sezonu.

d3tkefb

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3tkefb
d3tkefb