Trwa ładowanie...

Gotowa na opuszczenie zdesperowanych

Share
Gotowa na opuszczenie zdesperowanych
Źródło: megafon.pl
dyf7004

Wielbicieli serialu "Gotowe na wszystko" (Desperate Housewives) zapewne nie ucieszy poniższa wiadomość, która - i tu uwaga! - zdradza koleje losu głównych bohaterek.

UWAGA - DUŻY SPOILER

Zgodnie z doniesieniami "TV Guide Magazine", Nicollette Sheridan, grająca w serialu produkowanym przez ABC obdarzoną pięknymi kształtami tlenioną blondynkę Edie Britt, pożegna się z obsadą.

dyf7004

Nowy sezon zaczął się dla postaci Sheridan ślubem z mężczyzną o nazwisku Dave Williams. Dalsze losy ponętnej pani agent nieruchomości ujawnią, iż do końca nie wiedziała kogo pojęła za męża. Jak się okaże, mężczyzna zjawił się na Wisteria Lane tylko po to, aby zemścić się na Mike'u Delfino, który śmiertelnie potrącił w wypadku samochodowym żonę i córkę wspomnianego męża Edie Britt. Nie wiadomo w jaki sposób bohaterka pożegna się z serialem. Być może Williams zabije seksowną blondynkę, co dla Sheridan będzie oznaczać pożegnanie się z obsadą serialu. Jak na razie nie wiadomo kiedy rzeczony odcinek zostanie wyemitowany.

Warto zaznaczyć, iż Sheridan na samym początku serialu nie należała do odtwórczyń głównych bohaterek "Gotowych na wszystko", granych przez Evę Longorię, Marcię Cross, Felicity Huffman i Teri Hatcher. Postać Edie Britt dopiero z czasem wyszła z drugiego planu.

dyf7004

Podziel się opinią

Share
dyf7004
dyf7004