Trwa ładowanie...
d4n0nzg
Gosia Andrzejewicz: "Bolą mnie takie plotki, bo koncerty traktuje bardzo profesjonalnie"

Gosia Andrzejewicz: "Bolą mnie takie plotki, bo koncerty traktuje bardzo profesjonalnie"

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d4n0nzg

- Bolą mnie takie plotki, bo koncerty traktuje bardzo profesjonalnie. Nigdy nie spóźniłam się na koncert. Wiadomo, że są takie sytuacje, kiedy sam organizator mówi, że faktycznie trzeba coś przesunąć, bo na przykład poprzedni zespół nie wyrobił się w czasie i muszę później wejść. Na żadnym koncercie nie śpiewałam też z playbacku. Także żadna demolka nigdy nie miała miejsca, bo moja publiczność jest dosyć łagodna. Jest dużo zabawy, jest energia, ale nigdy nie ma agresji, nigdy nie przerwano żadnego koncertu - mówi Gosia Andrzejewicz w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle.

Wokalistka twierdzi, że zawsze starannie się do nich przygotowuje.
- Zawsze jedziemy kilka godzin wcześniej, a ja przygotowuję się co najmniej trzy godziny. Najpierw jest make-up, fryzura, odpowiedni strój, a potem rozśpiewanie. Moi muzycy także przygotowują się do koncertu bardzo solidnie - twierdzi Gosia Andrzejewicz.

d4n0nzg

Informacja o Gosi Andrzejewicz ukazała się 21 września. Piosenkarka od razu zareagowała na wiadomość na swoim oficjalnym profilu.

- [...] Zastanawia mnie etyka zawodowa autora tekstu. Jak można publikować informacje, nie bazując na żadnym wiarygodnym źródle - napisała.

- Pewnie przymknęłabym oko na ten artykuł, gdyby to nie był artykuł na poważanym portalu - wyjaśniła swoje oburzenie piosenkarka.

Gosia Andrzejewicz jako wokalistka zadebiutowała w 2004 r. Popularność przyniosły jej piosenki Pozwól żyć, Słowa i Trochę ciepła. Piosenkarka wydała pięć krążków, z czego dwa pokryły się złotem. Premiera jej najnowszej płyty planowana jest na 25 listopada.

d4n0nzg

Podziel się opinią

Share
d4n0nzg
d4n0nzg