Trwa ładowanie...
kabareton

"Gorzko, gorzko" czyli weselny kabareton w Dolinie Charlotty

Niesieni poczuciem sukcesu Kabaretonu 2018 w Dolinie Charlotty, zapraszamy na kolejną edycję imprezy, która na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń Amfiteatru Doliny Charlotty.

Share
"Gorzko, gorzko" czyli weselny kabareton w Dolinie Charlotty
Źródło: Materiał prasowy
d30d5u0

"Gorzko! Gorzko! Czyli Weselny Kabareton w Dolinie Charlotty” to, w naturalny sposób następujący po Romantycznym Kabaretonie 2018 bieg zdarzeń – zapraszamy na kontynuację romantycznych uniesień, których nieuchronnym efektem musi być WESELE!

W Weselnym Kabaretonie udział wezmą kabarety: Ani Mru Mru, Paranienormalni, Smile, Czesuaf, Chyba oraz Marcin Daniec, a całość zostanie poprowadzona przez Roberta Motykę i Michała Paszczyka, w reżyserii Beaty Harasimowicz i z oprawą muzyczną zespołu Jarosław Barów Band.

d30d5u0

Widowisko uświetnią również swoimi występami uczestnicy warsztatów kabaretowych w Dolinie Charlotty – warsztaty będą odbywały się już po raz drugi, a występ na scenie Amfiteatru będzie ich uwieńczeniem.

"Gorzko! Gorzko! Czyli Weselny Kabareton w Dolinie Charlotty” już 15.06. o 19:00. Bilety dostępne na eventim.pl, biletyna.pl i kupbilecik.pl.

d30d5u0

Podziel się opinią

Share
d30d5u0
d30d5u0