Trwa ładowanie...

Górniak się rozkręca i żartuje sobie z Gołoty!

Share
Górniak się rozkręca i żartuje sobie z Gołoty!Źródło: AKPA
d43qoxv

[

]( http://www.fakt.pl )

d43qoxv

Jej przemiana jest naprawdę niewiarygodna! Kiedyś sztywna i wyniosła, dziś żartuje ze wszystkimi i stała się duszą towarzystwa.

Edyta Górniak (38 l.) przeszła w „Tańcu z gwiazdami” wspaniałą metamorfozę. Widać, że występ w tym programie znakomicie na nią wpływa.

Edyta lubi skrajności. Gdy pojawiła się w programie, wiele osób narzekało, że Górniak niemal z nikim nie rozmawia i wszystkich traktuje z góry. Jednak z każdą odsłoną programu ta postawa wielkiej diwy się zmieniała. Teraz z jej twarzy nie znika uśmiech i - przede wszystkim - zaczęła się zaprzyjaźniać z resztą par.

Jak twierdzą nasi informatorzy, Edyta poczuła się w programie jak w rodzinie. Trudno jej się pogodzić z odpadnięciem kolejnej pary, a przed programem wspiera serdeczną rozmową kolegów i koleżanki.

Czasami też, co dotąd niemal zupełnie się nie zdarzało, Edyta zaskakuje wszystkich swoim poczuciem humoru. A ulubionym obiektem jej żartów jest... Andrzej Gołota (42 l.)! Bokser dowcipne zaczepki diwy przyjmuje z charakterystycznym dla siebie stoickim spokojem, co najczęściej sprawia, że obserwujący te zabawy wybuchają salwami śmiechu. Swoją drogą - nasz pięściarski mistrz stał się prawdziwą maskotką programu.

d43qoxv

Widać, że udział w programie był dla Edyty świetną decyzją. Piosenkarka po ciężkim, pełnym traumatycznych przejść roku dochodzi do siebie, a przy okazji ukazuje wszystkim swoje nieznane dotąd oblicze.

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Córka Lindy w tarapatach!

d43qoxv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d43qoxv
d43qoxv