Trwa ładowanie...

Górniak nie chce do "Tańca z gwiazdami"

Górniak nie chce do "Tańca z gwiazdami"Źródło: Press Photo Center
d4jqb20
d4jqb20

[

]( http://www.efakt.pl )

Producenci "Tańca z gwiazdami" nie rezygnują. Wciąż marzą o tym, by Edyta Górniak (38 l.) wzięła udział w show.

Ale jak dowiedział się Fakt, znowu zostali właśnie odprawieni z kwitkiem, bo gwiazda po prostu nie ma ochoty wylewać z siebie siódmych potów podczas treningów. Edyta Górniak niewątpliwie byłaby największą gwiazdą show TVN, a jej udział przyciągnąłby przed telewizory rzesze widzów ciekawych, jak piosenkarka da sobie radę na parkiecie. Stąd nieustające próby namówienia jej do występu. Ale nic z tego. Górniak nie są w stanie przekonać nawet wielkie sumy, które podobno proponują jej producenci.

d4jqb20

– Tu nie chodzi o pieniądze. Edyta jest zajęta pracą nad nową płytą i swoimi koncertami. Nie chce brać udziału w show, bo wie, że nie będzie mogła się temu w pełni poświęcić – zdradziła Faktowi osoba z otoczenia piosenkarki. Co prawda, dopóki show nie wystartuje na dobre w marcu, wszystko może się zdarzyć. Być może TVN w końcu wpłynie na decyzję gwiazdy innym argumentem niż pieniądze. Wydaje się to jednak bardzo mało prawdopodobne.

Już w lipcu zeszłego roku Fakt pisał o tym, jak stacja próbowała przekonać Edytę Górniak do tańca w jesiennej serii show. Miało to miejsce po tym, jak diwa zadeklarowała, że nie będzie już zasiadała w jury polsatowskiego programu „Jak oni śpiewają”. Jednocześnie wyraziła chęć występu w „Tańcu z gwiazdami”. Polsat nie zamierzał jednak łatwo oddać jednej ze swoich największych gwiazd. Między stacjami rozpętał się wówczas bój o Górniak. Edyta wygrała na tym, bo ostatecznie Polsat podwyższył jej pensję, a gwiazda została na starych śmieciach.

Tym razem jest zupełnie inaczej. „Jak oni śpiewają” już nie ma i piosenkarka mogłaby bez żadnych konfliktów przyjąć nową propozycję TVN. Ale ona wciąż odmawia, pokazując, że sytuacja z zeszłego roku mogła być jedynie sprytnym zagraniem z jej strony. Czy przed jesienną edycją programu znów zacznie się werbowanie wokalistki? Czas pokaże.

Polecamy w wydaniu internetowym efakt.pl:

Z drogi śledzie, bo Jacyków was rozjedzie!

d4jqb20

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4jqb20