Trwa ładowanie...

Górniak już żałuje, że wylała Sablewską

Górniak już żałuje, że wylała SablewskąŹródło: AKPA
d3n7sw4
d3n7sw4

[

]( http://www.fakt.pl )

Decyzje podejmowane pod wpływem emocji często okazują się błędne. I tak właśnie stało się w przypadku Edyty Górniak (39 l.).

Kierowana złością piosenkarka w jednej chwili przekreśliła prawie roczną współpracę z Mają Sablewską (31 l.) i zwolniła ją z funkcji menedżerki. Jak dowiedział się Fakt, już następnego dnia gwiazda pożałowała tego kroku.

d3n7sw4

Według naszych informacji Górniak była przekonana, że jej niespodziewane oświadczenie o zakończeniu współpracy z menedżerką spowoduje, że Sablewska porzuci pracę w nowym show TVN ”X-Factor”, gdzie zaproponowano jej rolę jurorki. Wokalistka liczyła, że dla postawionej pod ścianą Mai to ona i jej kariera będą priorytetem.

Jednak niedzielne oświadczenie Górniak nie podziałało na Sablewską i nie zrezygnowała z nowej pracy. Zaś rozstanie z pośrednictwem mediów, jakie zafundowała jej Edyta, raz na zawsze przekreśliło możliwość współpracy dwóch pań.

– Edyta już następnego dnia zaczęła żałować swojej decyzji i chciała ją cofnąć – twierdzi informator Faktu. Tym bardziej że – jak udało nam się ustalić – plotki jakoby to partner życiowy gwiazdy miał poprowadzić teraz jej karierą, okazały się nieprawdziwe. Prawnik absolutnie nie zamierza wtrącać się do zawodowych spraw ukochanej i tak jak dotychczas będzie ją obsługiwał jedynie w kwestiach prawnych. I tak Edyta została sama. Ale może za to podziękować jedynie samej sobie...

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Znany prezenter awansował!

d3n7sw4
d3n7sw4

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3n7sw4