Trwa ładowanie...

Gordon Ramsay za kratkami?! Spokojnie, on tam tylko gotuje

Share
Gordon Ramsay za kratkami?! Spokojnie, on tam tylko gotujeŹródło: ONS.pl
d2mnwyd

Gordon Ramsay, najpopularniejszy i najostrzejszy kucharz w Wielkiej Brytanii uwielbia wyzwania. Jednym w z nich jest niewątpliwe najnowszy telewizyjny projekt Ramsaya zatytułowany "Gordon za kratkami", w którym kucharz postawił sobie za cel nauczenie więźniów gotowania.

Widzowie brytyjskiego Channel 4 mają okazję podglądać pracę Gordona Ramsay'a w nietypowym dla kucharza środowisku.
Gwiazdor brytyjskiej edycji "MasterChef” postanowił przekazać swoje kulinarne doświadczenie i pasję mieszkańcom zakładu karnego Brixton w Londynie. Ten telewizyjno-resocjalizacyjny eksperyment skończył się ogromnym powodzeniem.

Zarówno sam program cieszył się dużą oglądalnością, jak i uczestnicy show skorzystali na pomocy Ramsay'a. Dzięki charyzmatycznemu szefowi kuchni więźniowie założyli własny biznes, piekarnię - "Bad Boys’ Bakery", która zaopatruje w swoje produkty 11 oddziałów kawiarni Caffe Nero w Londynie. W przyszłości planowane jest rozszerzenie tej działalności.

d2mnwyd

Sukces programu zza kartek zachęcił Gordona Ramsay'a do kolejnego programu z serii.

- Jest pomysł by tym razem odwiedzić wiezienie dla kobiet - czytamy w dzienniku "The Sun". Ramsay przyznał też, że jego zdaniem więzienie często odbiera ludziom zbyt wiele możliwości. Dlatego on stara się to zmienić.

(fot. ONS)
Źródło: (fot. ONS)
(fot. wikipedia)
Źródło: (fot. wikipedia)

* Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

d2mnwyd

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d2mnwyd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2mnwyd
d2mnwyd