Trwa ładowanie...

Gordon Ramsay dostał stek na... dachówce. Klasycznej reakcji można było się spodziewać

Gordon Ramsay to jeden z najsłynniejszych szefów kuchni na świecie. Równie słynne co jego restauracje, są programy, w których ocenia innych gotujących. Jego "Kuchenne koszmary" są odpowiednikiem naszych "Kuchennych rewolucji" Magdy Gessler. Do niego także zwracają się o pomoc restauratorzy z podupadających lokali. Muszą się jednak liczyć z tym, że krytyka bywa miażdżąca. Sieć obiegł filmik z jednego z odcinków, w którym Ramsay daje klasyczny popis swoich możliwości.

Share
Gordon Ramsay dostał stek na... dachówce. Klasycznej reakcji można było się spodziewać
Źródło: Facebook.com
d228yp5

Koszmar w tym przypadku zaczął się już od początku. Zaserwowano Ramsayowi tuńczyka, który był zbyt pikantny. Brytyjski kucharz starał się jednak być opanowany i stwierdził, że podawanie tuńczyka w ten sposób to wstyd. Później podano mu drugie danie – tiki plater (popularne w Wielkiej Brytanii danie złożone m.in. z małych kawałków różnego rodzaju mięsa i owoców morza, łączące kuchnię chińską i hinduską) serwowane z małym grillem. Jednak było przygotowane na tyle niechlujnie, że gdy Ramsay próbował coś ugrillować, ten się rozpadł.

Youtube.com
Źródło: Youtube.com

W finale kolacji kucharz miał zjeść filet mignon, czyli delikatny stek z polędwicy. Jakież było jego zdziwienie, gdy danie wjechało na kuchennym wózku, podane na… zaokrąglonej dachówce. Jakby tego było mało, mięso było polewane masłem czosnkowym, które nieestetycznie spływało z dachówki. I być może jego reakcja byłaby inna, gdyby danie było dobre. Okazało się, że mięso zamiast delikatne, było twarde i gumowe. W efekcie – nie dało się go zjeść. Tego było już za wiele – najpierw wyśmiał kolację, a później w charakterystycznym dla siebie ostrym stylu skrytykował dokonania kuchni. – To najbardziej gumowy stek, jaki w życiu próbowałem. Jest ohydny – komentował Ramsay, przeplatając wypowiedź przekleństwami. Internauci z kolei kąśliwie skomentowali filmik pisząc, że i tak miał szczęście, bo stek mógł być podany na azbeście. A wy, spodziewaliście się innej reakcji?

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

d228yp5

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d228yp5
d228yp5