Trwa ładowanie...
d30xm4p

Góra z "Gry i tron" na premierze z żoną. Wszyscy się oglądali

Hafþór Júlíus Björnsson i Kelsey Morgan Henson to niezwykła para, która zrobiła furorę na czerwonym dywanie. Pół metra różnicy we wzroście małżonków przykuwa uwagę za każdym razem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Hafþór Júlíus Björnsson i Kelsey Morgan Henson od pół roku są małżeństwem
Hafþór Júlíus Björnsson i Kelsey Morgan Henson od pół roku są małżeństwem (Getty Images)
d30xm4p

Aktor grający Gregora "Górę" Clegane'a zjawił się w Nowym Jorku na imprezie towarzyszącej premierze ostatniego sezonu "Gry o tron" (premiera 15 kwietnia). Tradycyjnie towarzyszyła mu Kelsey Morgan Henson, z którą ożenił się w październiku zeszłego roku.

Obejrzyj: Jak zmieniali się bohaterowi "Gry o tron" HBO

Henson pokazuje na Instagramie, że tak jak mąż uwielbia spędzać czas na siłowni. Ale raczej nie ma co liczyć, że będzie go naśladować w biciu rekordów podnosząc ciężary. Małżonka "Góry" ma 157 cm wzrostu (tyle samo, co Emilia Clarke grająca Daenerys) i waży 53 kg.

Hafþór Júlíus Björnsson i Kelsey Morgan Henson od pół roku są małżeństwem Getty Images
Hafþór Júlíus Björnsson i Kelsey Morgan Henson od pół roku są małżeństwem (Getty Images)

Hafþór Júlíus Björnsson ma 30 lat i już zdążył rozsławić swoje imię nie tylko dzięki "Grze o tron". Zanim zainteresował się aktorstwem, był koszykarzem i światowej sławy strongmanem. Imponująca muskulatura i 206 cm wzrostu czynią z niego idealnego "Górę".

Co ciekawe, Björnsson nie jest najwyższym członkiem obsady "Gry o tron". Rekord należy do Kristiana Nairna (Hodor), który mierzy 210 cm.

d30xm4p

Podziel się opinią

Share
d30xm4p
d30xm4p