"Goło naokoło": nagi biznes od kulis

"Goło naokoło": nagi biznes od kulis
Źródło zdjęć: © mat. prasowe

03.09.2014 13:23

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

To właśnie tutaj zjeżdżają rodziny nudystów z całego kraju z nadzieją na znalezienie upragnionych czterech kątów. Proces poszukiwania domu dla naturysty nie należy jednak do najłatwiejszych. Jak powinien wyglądać? Co musi się w nim znajdować oraz na co zawsze zwracają uwagę nudyści? Z jakimi dylematami borykają się przyszli nadzy rezydenci?
Po meandrach tego wyjątkowego rynku nieruchomości widzów oprowadzi Jackie Youngblood, która o mieszkaniach wie wszystko. Premiera programu "Goło naokoło" już w piątek, 5 września, o godzinie 22:00 na TLC.

W "Nudystycznej stolicy Ameryki" miejsca szukać będą początkujący naturyści, jak i ludzie, którzy nagiemu stylowi życia hołdują od lat. Każdy z potencjalnych nabywców ma inne kryteria oceny domu idealnego. Ich niecodziennym oczekiwaniom będzie próbowała sprostać królowa nieruchomości, Jackie Youngblood. Dla każdego ze swoich oryginalnych klientów postara się znaleźć mieszkanie marzeń!

Jackie ma sprzedaż nieruchomości we krwi. Działa w tej branży nie od dziś i dobrze wie, jak powinien wyglądać dom nudysty. Zwykłym ludziom najbardziej zależy na lokalizacji i kosztach związanych z zakupem. W przypadku tych niecodziennych klientów na tym się jednak nie kończy. Tu ważne są najmniejsze detale. Pod uwagę trzeba wziąć wysokość blatów czy obecność ostrych krawędzi. Istotne są podłogi, materiały i sprzęty codziennego użytku. Będąc nago każda, nawet najbardziej rutynowa czynność, może stać się niebezpieczna. Na szczęście Jackie i jej ekipa dobrze zdają sobie z tego sprawę. Jednak czy za każdym razem udaje im się spełnić wszystkie wymagania klientów? Z jakimi wyzwaniami muszą sobie poradzić?

W pierwszej serii programu "Goło naokoło" poznamy naturystę, który pomimo ograniczonego budżetu ma bardzo wysokie wymagania w stosunku do swojego przyszłego lokum. Nowego domu szukać będą też początkujący nudyści Mike i Hilary.
Czy ekspert z agencji nieruchomości znajdzie dla nich wymarzone gniazdko? Jak gra się w golfa na golasa i co różni imprezy naturystów od tych organizowanych przez bardziej wstydliwą część społeczeństwa?

Widzowie programu "Goło naokoło" odkryją nagą prawdę o… nudystach! Premiera już w piątek, 5 września, o godzinie 22:00, na kanale TLC.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także