Trwa ładowanie...

Godni następcy Misia Uszatka? Do nich będziecie chcieli się przytulić

W końcu w telewizji pojawia się coś, co przypadnie do gustu fanom Misia Uszatka i Misia Coralgola. Nowa polska animacja to porcja rozrywki dla dużych i małych. Poznajcie misiową rodzinę. Czy następcy słynnych niedźwiadków wzbudzą taką samą sympatię?

Share
Godni następcy Misia Uszatka? Do nich będziecie chcieli się przytulić
Źródło: Materiały prasowe
d5h9nnk

Bohaterami animacji są Tata Miś i Mały Miś, którzy razem odkrywają świat, a fabuła skupiona jest na relacji ojca z synem. Historia powstała na podstawie książki autorstwa Przemysława Wechterowicza i Emilii Dziubak – „Proszę mnie przytulić”. Charyzmatyczny, a przy tym nieco niezdarny Tatuś oraz czuły i energiczny Miś rozbawią, rozśmieszą i wyciągną pomocną łapę do wielu leśnych zwierząt. Razem odkryją, czym jest przyjaźń, otwartość oraz odpowiedzialność. Przede wszystkim jednak nauczą się, że dzieląc się z innymi sami stajemy się bogatsi. Serial ma uczyć dzieci i ich rodziców uważności na małe gesty i słowa, dzięki którym tworzymy i utrzymujemy dobre relacje.

Premiera rysunkowego serialu w telewizji Puls 2 przewidziana jest na sobotę, 15 kwietnia o 8.30. Kolejne odcinki będzie można oglądać co tydzień. Zapowiedź możecie obejrzeć poniżej.

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

d5h9nnk

Podziel się opinią

Share
d5h9nnk
d5h9nnk