Trwa ładowanie...

Godlewskie chcą jechać na Eurowizję. Złożyły już wniosek

Siostry Godlewskie mają szansę, by reprezentować nasz kraj w konkursie Eurowizji. Chcą zaprezentować utwór "Dżentelmen".
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Siostry Godlewskie walczą o karierę
Siostry Godlewskie walczą o karieręŹródło: ONS.pl, Fot: ons.pl
d3qeruy

To, kto będzie reprezentować nasz kraj na konkursie Eurowizji, ma rozstrzygnąć się już niedługo. TVP wyjątkowo zrezygnowała z tradycyjnych preselekcji, w których to widzowie swoimi głosami wyznaczają zwycięzcę. Tym razem artystę wskaże komisja eliminacyjna. Decyzja ma zapaść już w tym miesiącu. Nic dziwnego, że emocje rosną.

Fani konkursu przecierali oczy ze zdziwienia, gdy Małgorzata Godlewska opublikowała na YouTube filmik, w którym wyznała, że wraz z siostrą zgłosiła chęć reprezentowania Polski na Eurowizji. Co więcej, kontrowersyjna celebrytka powiedziała też, że ona i Esmeralda uchodzą za faworytki!

- Docierały do nas przecieki, że jesteśmy jednym z trzech zespołów branych pod uwagę, jako reprezentacja Polski na Eurowizji 2019 w Tel Awiwie - zdradziła gwiazdka w nagraniu. Śpiewające siostry, które zasłynęły w sieci coverami piosenek świątecznych, miałyby wykonać na konkursie autorski utwór pt. "Dżentelmen".

- Na pewno zaskoczymy całą Europę i świat - powiedziała Małgorzata Godlewska na końcu nagrania. W to akurat jesteśmy w stanie uwierzyć...

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3qeruy

Podziel się opinią

Share
d3qeruy
d3qeruy