Głośny związek z dziennikarką TVP. Co tak naprawdę ich łączyło?

Krzysztof Kolberger i Zofia Czernicka
Krzysztof Kolberger i Zofia Czernicka
Źródło zdjęć: © ONS | Piotr Podlewski

02.11.2020 17:30, aktual.: 01.03.2022 14:35

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Krzysztof Kolberger był jednym z najpopularniejszych polskich aktorów. Przez wielu był również uważany za jednego z najprzystojniejszych gwiazd kina. Co łączyło go z Zofią Czernicką?

Pasją Krzysztofa Kolbergera bez dwóch zdań była jego praca. Aktor mógł bez końca opowiadać o swoich rolach, filmach, w których zagrał i występach na deskach teatru. Jednak o swoim życiu prywatnym mówił niewiele. Większość twierdziła, że był w związku z Zofią Czernicką, dziennikarką Telewizji Polskiej.

Okazuje się, że oboje mieli się ku sobie. Wspierali się w trudnych chwilach, chodzili razem na bankiety. Ani on, ani ona nie ukrywali swojej bliskiej relacji przed mediami. Większość zastanawiała się, co ich łączy.

Co łączyło Zofię Czernicką i Krzysztofa Kolbergera?

W jednym wywiadzie wyznali, że "wiążą ich silne emocje". Jak podaje Pomponik.pl, przyznali również, że łączy ich miłość, ale inna niż wszystkie. Aktor mówił, że ich uczucie jest naprawdę silne, ale nie ma związku z zakochaniem. "Jeżeli ktoś myśli, że miłość dotyczy wyłącznie osób, które mieszkają i śpią razem, to może się rozczarować. Nasza miłość nie wiąże się z zakochaniem. Ale to jest miłość!".

Zofia Czernicka i Krzysztof Kolberger na Balu Charytatywnym Słowa Polskiego
Zofia Czernicka i Krzysztof Kolberger na Balu Charytatywnym Słowa Polskiego© ONS | Michal Florek

Dziennikarka TVP była z Krzysztofem w trudnych chwilach. To właśnie ona wspierała go, kiedy aktor dowiedział się, że ma raka. Była przy nim od rana do nocy. Jak podaje portal, to właśnie Zofia postanowiła zająć się sprawami zawodowymi Krzysztofa i pomóc wrócić mu do pracy. Kiedy dziennikarka wspominała zmarłego przyjaciela, szczerze stwierdziła, że "łączyło ich bardzo silne uczucie". "Uczucie pełne emocji" - dodała.

Zofia i Krzysztof na 30. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni w 2005 r.
Zofia i Krzysztof na 30. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni w 2005 r.© ONS | Piotr Podlewski
Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (40)
Zobacz także