Trwa ładowanie...
d2myzby

Gillian Anderson nie mieszka razem z partnerem. Nie wyobraża sobie, żeby było inaczej

Gillian Anderson od 4 lat jest w związku ze scenarzystą, Peterem Morganem. Nie mieszkają jednak razem, co aktorka zdradziła w najnowszym wywiadzie. Kochają się, są ze sobą, ale mieszkają osobno. Dlaczego? Wytłumaczyła.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Gillian Anderson o swoim życiu prywatnym
Gillian Anderson o swoim życiu prywatnym (Materiały prasowe)
d2myzby

Gillian Anderson promuje teraz drugi sezon serialu Netfliksa - "Sex Education". Będzie dostępny na platformie od 17 stycznia. To oznacza, że aktorka udziela teraz mnóstwa wywiadów. Skoro serial porusza najintymniejsze tematy dotyczące głównie seksualności, i Gillian musi trochę się zwierzać dziennikarzom. W ostatnim wywiadzie więc zaskoczyła.

Zobacz: "Sex Education" Netfliksa. mówi o tym, o czym w polskich szkołach się nie rozmawia

Aktorka przyznała w rozmowie z "The Sunday Times", że nie mieszka ze swoim partnerem. Peter Morgan, twórca serialu "The Crown", ma swoje oddzielne lokum. Jeśli wierzyć Wikipedii, Anderson mieszka z 3 dzieci w centrum Londynu. Dlaczego Peter nie wprowadził się do niej?

d2myzby

Okazuje się, że to wcale nie kwestia krótkiego stażu tego związku. Są razem od 2016 r. i ponoć kochają się na zabój, szanują i myślą o wspólnej przyszłości.

- Mój partner i ja nie mieszkamy razem. Gdyby tak się stało, to byłby nasz koniec. To tak dobrze działa! Chwile, kiedy jesteśmy razem, są wyjątkowe - przyznała Anderson.

Aktorka stwierdziła, że ostatnimi laty inaczej patrzy się na związki, które są "bardziej kreatywne". - Para spodni zostawiona na podłodze w mieszkaniu mojego partnera w ogóle mnie nie obchodzi i nie czuję, że to jakiś mój obowiązek, żeby coś z tymi spodniami zrobić - dodała.

   Getty Images
(Getty Images)

Gillian przyznaje, że widzi same zalety takiego rozwiązania. - Nic nas nie blokuje, nie trapi. Nie muszę myśleć: "Mój Boże, nie mogę go zostawić, bo co z domem? Jak się nim podzielimy?" - powiedziała dziennikarzom. - Gdy zaczynam tęsknić za tą drugą osobą, z którą chcę być, to jest to urocze uczucie - dodała.

d2myzby

Decyzja gwiazd dziwi już coraz mniej osób. Zdaniem badaczy, partnerzy znacznie częściej decydują się właśnie na takie rozwiązanie.

Simon Duncan z Uniwersytetu Bradford opublikował ostatnio wnioski z badania (można je odnaleźć na stronie theconversation.com), z którego wynika, że nawet 10 proc. badanych z Europy Wschodniej, USA, Kanady, Nowej Zelandii i Australii nie mieszka ze swoim stałym partnerem.

d2myzby

Podziel się opinią

Share
d2myzby
d2myzby