Trwa ładowanie...
d31bbih
TLC

"Gigantyczne genitalia": Szokujący dokument w TLC

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Gigantyczne genitalia": Szokujący dokument w TLC
(TLC)
d31bbih

Jak wygląda codzienne życie człowieka z największym, 45-kilogramowym jądrem na świecie? Jaka jest opinia ekspertów na temat niezwykle rzadkiej choroby, na którą cierpi bohater? Poznajcie posiadacza ogromnego jądra i jego tragiczną historię.

Film dokumentalny "Gigantyczne genitalia" opowiada o 49-letnim mieszkańcu Las Vegas - Wesleyu Warrenie Juniorze i jego rzadkiej przypadłości. Mężczyzna cierpi na słoniowatość jąder. Choroba, z którą musi mierzyć się każdego dnia, uniemożliwia mu noszenie spodni, sprawne poruszanie się, podjęcie pracy, czy prowadzenie samochodu.

Choć lekarze nie mają pewności, co przyczyniło się do stanu Wesleya, sam nieszczęśnik jest przekonany, że wszystko rozpoczęło się niewinnie w 2008 roku, kiedy mężczyzna przygniótł sobie genitalia, przewracając się w łóżku w czasie snu. Od tamtej chwili jądro bohatera stale się powiększa, co wzmaga jego cierpienie.

d31bbih

Kamera rejestruje życie codzienne Wesleya i jego zmagania z rzeczywistością. Widzimy, jak radzi sobie z przeciwnościami losu. Czy zwycięży w walce z amerykańskim systemem opieki zdrowotnej i uda mu się uzyskać pomoc, której tak bardzo potrzebuje? Czy cierpienie mężczyzny spowodowane rzadkim schorzeniem znajdzie wreszcie kres?

 (fot. TLC)
((fot. TLC))

Premiera "Gigantyczne genitalia" w czwartek, 7 listopada, o godz. 22.30 na TLC.

d31bbih

Podziel się opinią

Share
d31bbih
d31bbih