"Martwi się o żonę". Gessler opisała romans z aktorem

Magda Gessler nie zdradziła, kim jest Aktor z jej książki. Ale nie trudno się domyślić
Magda Gessler nie zdradziła, kim jest Aktor z jej książki. Ale nie trudno się domyślić
Źródło zdjęć: © AKPA

24.06.2021 18:20

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nie milkną echa po wydaniu autobiografii "Magda", która okazała się nad wyraz szczera i bogata w pikantne szczegóły z życia Magdy Gessler. Gwiazda TVN-u wyznała, że zdradzała drugiego męża z młodym kelnerem. Nie zabrakło też wątku romansu z tajemniczym Aktorem, którego wszyscy utożsamiają z Piotrem Adamczykiem.

Magda Gessler w swojej książce wspomina, jak po romansie z 21-letnim Kelnerem, z którym zdradzała męża, związała się z Aktorem. Restauratorka nie podała imienia i nazwiska rzeczonego kochanka, ale przed laty w mediach huczało o jej związku z Piotrem Adamczykiem.

"Oboje znajdowaliśmy się w takim momencie życia, że bardzo potrzebowaliśmy miłości. Nasz romans wywołał sensację, a dobrym miernikiem jej skali było niewyobrażalne zainteresowanie mediów" – czytamy w autobiografii "Magda".

Gessler opisała, jak razem mieszkali nieopodal jej restauracji. W książce znalazł się też wątek spotkania Kelnera z Aktorem, którzy pobili się o nią w jednej z warszawskich dyskotek. Pojedynek wygrał Kelner, a Magda postanowiła wtedy zakończyć "wszelkie relacje intymne, a nawet znajomość" z Aktorem.

"Historię z Kelnerem i Aktorem najlepiej spuentowało życie. Otóż dwaj niedawni rywale i bokserzy amatorzy połączyli siły i… wspólnie założyli restaurację" – skwitowała Magda Gessler.

Gwiazda "Kuchennych rewolucji" nie ujawniła w książce nazwisk swoich kochanków. Piotr Adamczyk nie komentował wspomnień Gessler, choć podobno takie publiczne wyznania nie spotkały się z jego aprobatą.

- Piotrek mocno to przeżywa. Nie chodzi o to, że zataił przed żoną jakieś sprawy sprzed lat, bo to nieprawda. Ale zwyczajnie, po ludzku, martwi się, jak przyjmie to Karolina - twierdził znajomy aktora w rozmowie z "Na żywo".

Przypomnijmy, że Piotr Adamczyk jest mężem młodszej o 19 lat modelki i aktorki Karoliny Szymczak. Para wzięła sekretny ślub w 2019 r. i konsekwentnie unika mówienia o swoim życiu prywatnym.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (15)
Zobacz także