ycipk-3kvl54

Gentleman Jack – premiera nowego serialu na HBO już w kwietniu

”Gentleman Jack” zagości na HBO oraz HBO GO już w kwietniu. Serial opowiada historie charyzmatycznej właścicielki ziemskiej, która zasłynęła swoim pamiętnikiem dokumentującym jej homoseksualny związek, liczne podróże i próby odnowienia rodzinnego domu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Gentleman Jack – nowy serial na HBO już od kwietnia
Gentleman Jack – nowy serial na HBO już od kwietnia (Facebook.com)
ycipk-3kvl54

”Gentleman Jack” – nowy serial na HBO

”Gentleman Jack” to historia oparta na faktach, jest kroniką życia Anne Lister – w jej roli zobaczymy Suranne Jones – opisaną w czterech milionach słów w prowadzonych przez nią pamiętnikach. Jej zapiski, zaszyfrowane stworzonym przez nią kodem, opisują najbardziej intymne szczegóły jej życia.

Serial opowiada o relacjach Lister z członkami rodziny, służbą, lokatorami, konkurencją oraz jej przyszłą żoną. Anne nie zamierza jednak wychodzić za mąż za mężczyznę, postanawia wziąć ślub z kobietą. Od przyszłej wybranki oczekuje jednak ogromnego majątku.

ycipk-3kvl54

”Gentleman Jack” – obsada

Pomysłodawczynią, scenarzystką i reżyserką "Gentleman Jack" jest Sally Wainwright. W rolach głównych obok Suranne Jones (odgrywająca postać Anne Lister) wystąpią m.in. Sophie Rundle jako bogata dziedziczka Ann Walker, w której Anne Lister widzi swoją przyszłą żonę; Gemma Whelan jako Marian – siostra Anne Lister; Timothy West jako ojczym Jeremy Lister oraz Gemma Jones jako ciotka Anne Lister.

”Gentleman Jack” – premiera

Premiera serialu HBO Gentleman Jack zapowiadana jest na wtorek 23 kwietnia w HBO i HBO GO, dzień po amerykańskiej premierze.
W HBO GO serial dostępny będzie od rana, a w HBOjego emisja została zaplanowana na godz. 20:10.

ycipk-3kvl54
Polub WP Teleshow
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3kvl54

ycipk-3kvl54
ycipk-3kvl54