Trwa ładowanie...

"Gdzie pachną stokrotki" - pierwszy sezon w grudniu na DVD

Share
"Gdzie pachną stokrotki" - pierwszy sezon w grudniu na DVD
Źródło: TVN
d2nm935

Już 4 grudnia ukaże się DVD z 1 sezonem serialu "Gdzie pachną stokrotki".

Czasami pojawia się, na ekranie widowisko inne od wszystkich. Cudownie inne…Pojawia się niezwykły serial „GDZIE PACHNĄ STOKROTKI”. Matt Roush z TV Guide napisał o tym serialu, że „przywrócił mu wiarę w telewizję i jej umiejętność rozbawiania, czarowania i zapewnienia widzom rozrywki”. Jest to jeden z najoryginalniejszych seriali ostatnich lat, wielokrotnie nagradzany (m.in. nagroda Emmy dla najlepszego reżysera).

JEDEN DOTYK – DAJE ŻYCIE, DRUGI – PRZYNOSI WIECZNĄ ŚMIERĆ

„Gdzie pachną stokrotki” to historia Neda, samotnego cukiernika, który dotykiem potrafi ożywiać zmarłych. Świetne, ale jest i haczyk. Jeśli Ned dotknie tą samą osobę po raz drugi, umiera ona na zawsze. Jeśli jednak tego nie zrobi, naoczny świadek przekręci się do góry nogami. Co zatem zrobić? Proste: dołączyć do prywatnego detektywa, sprowadzać do świata żywych ofiary morderstw, na tak długo, aby odkryć kto popełnił zbrodnię i zgarniać nagrody. Wszystko idzie zgodnie z planem dopóki kolejną ofiarą nie okazuje się ukochana Neda z dzieciństwa, której ten nie potrafi odesłać na zawsze do świata umarłych! Poczuj ten dowcip, klasę i przedziwny romans: jeśli się nie zaśmiejesz, może będzie potrzebna wizyta Neda.

DODATKI:

Przerwa na ciasto - Przepyszny interaktywny dodatek przyprawiony, świeżo upieczony, w którym obsada i twórcy serwują ciekawostki na temat serialu.

W rolach głównych: Lee Pace, Anna Friel, Chi McBride, Kristin Chenoweth, Swoosie Kurtz, Ellen Greene

d2nm935

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2nm935
d2nm935