Trwa ładowanie...

Gdzie obejrzeć polskie hity filmowe? Zobacz "Kilera", "Chłopaki nie płaczą" i "Psy"

Masz trochę wolnego czasu i chcesz obejrzeć dobry film? Warto sięgnąć po polskie hity. W bibliotece platformy Pilot WP nie brakuje kultowych produkcji. Podpowiadamy, co warto zobaczyć.

Gdzie obejrzeć polskie hity filmowe? Zobacz "Kilera", "Chłopaki nie płaczą" i "Psy"Źródło: Licencjodawca, fot: Pilot WP
dc2nrzb
dc2nrzb

Nierzadko pojawiają się opinie, że nowe filmy nie dorastają do pięt tym, które były produkowane przed laty. Coś w tym na pewno jest. Te pozycje, które zachwycały Polaków już jakiś czas temu, nadal zbierają pozytywne recenzje widzów.

Nie brakuje osób regularnie wracających do polskich klasyków. Największe hity można znaleźć w bibliotece Pilot WP. Jakie pozycje zostały w niej umieszczone? Za pośrednictwem wspomnianej platformy możesz obejrzeć między innymi dwie części "Kilera", "Chłopaki nie płaczą", "Psy" czy też "Znachora". Wybór jest całkiem spory.

Źródło: Licencjodawca

Obejrzyj obie części "Kilera". To solidna dawka dobrego kina!

Jeżeli masz trochę wolnego czasu i niekoniecznie wiesz, co z nim zrobić, to zdecydowanie rekomendujemy sięgnięcie po dobry film. A jak dobry film, to… "Kiler" i "Kiler-ów 2-óch". Nawet, jeśli ktoś już widział te produkcje, to warto się z nimi zapoznać raz jeszcze. Można to uczynić za pośrednictwem Pilot WP.

dc2nrzb

W filmie "Kiler" przytoczona została historia pechowego taksówkarza Jurka Kilera (Cezary Pazura). Fatalny zbieg okoliczności sprawia, że znajduje się w pobliżu miejsca zbrodni. Nieco później policja odnajduje w jego samochodzie broń, z której dokonano morderstwa. Wtedy komisarz Ryba (Jerzy Stuhr) podejmuje decyzję o areszcie dla Jurka. Mężczyzna znajduje się w sporych tarapatach.

W drugiej odsłonie kultowej komedii Jurek Kiler (Cezary Pazura) i Ewa (Małgorzata Kożuchowska) skupiają się na prowadzeniu fundacji, która udziela wsparcia organizacjom państwowym i grupom zawodowym.

W pewnym momencie Siara (Janusz Rewiński) i Lipski (Jan Englert), odsiadujący w więzieniu swoje wyroki, planują zamach na życie Jurka. Zaczyna robić się gorąco. Kilera zlikwidować ma płatny morderca Szakal (Peter J. Lucas). Czy mu się to uda? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz w komedii z 1999 roku.

XYZ Licencjodawca
Źródło: Licencjodawca

Co warto obejrzeć na Pilot WP?

W bibliotece Pilot WP pojawiło się sporo pozycji, które niewątpliwie zasługują na uwagę. Umieszczona została tam komedia kryminalna "Chłopaki nie płaczą". To jedna z najsłynniejszych produkcji polskiego kina lat 90. Jeżeli ktoś jej jeszcze nie widział, to powinien jak najprędzej nadrobić zaległości.

dc2nrzb

Warto obejrzeć również "Psy". W tym przypadku mamy do czynienia z dramatem sensacyjnym z 1992 roku. Franz Maurer, były funkcjonariusz Służby Bezpieczeństwa, rozpoczyna pracę w policji. Jego kolega natomiast… oferuje swoje usługi przestępcom.

Pozytywne recenzje przez wiele lat zbierał też kryminał "Drogówka". Została w nim opowiedziana historia siedmiu policjantów, których poza pracą łączy przyjaźń, imprezy, samochody i interesy. Gdy ginie jeden z nich, wszystko się zmienia.

Na Pilot WP zobaczysz też "Znachora". To dramat obyczajowy z 1981 roku. Akcja zaczyna się od tego, że znany chirurg prof. Rafał Wilczur (Jerzy Bińczycki) zostaje porzucony przez żonę, która zabiera ze sobą córeczkę. Mężczyzna jest zrozpaczony i upija się w obskurnej knajpie. Rano budzi się z rozbitą głową i bez pieniędzy. Nie pamięta totalnie nic.

Źródło: Licencjodawca, fot: Pilot WP
dc2nrzb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dc2nrzb