Trwa ładowanie...

"Gdy zostanę prezydentem, to przydzielę wszystkim rentę. Zbudujemy autostrady, polskie drogi i układy. Będzie praca dla was i dla waszych żon - obiecuje..?". Sprawdź, jaka była poprawna odpowiedź w teleturnieju Milionerzy

W teleturnieju "Milionerzy" padło pytanie: "Gdy zostanę prezydentem, to przydzielę wszystkim rentę. Zbudujemy autostrady, polskie drogi i układy. Będzie praca dla was i dla waszych żon - obiecuje..?". Zobacz, czy uczestnikowi udało się poprawnie odpowiedzieć.

Share
"Gdy zostanę prezydentem, to przydzielę wszystkim rentę. Zbudujemy autostrady, polskie drogi i układy. Będzie praca dla was i dla waszych żon - obiecuje..?". Sprawdź, jaka była poprawna odpowiedź w teleturnieju Milionerzy Źródło: East News
dwhtuz9

W teleturnieju "Milionerzy" padło następujące pytanie: "Gdy zostanę prezydentem, to przydzielę wszystkim rentę. Zbudujemy autostrady, polskie drogi i układy. Będzie praca dla was i dla waszych żon - obiecuje...?"

A Paweł Kukiz
B Kuba Sienkiewicz
C Piotr Liroy-Marzec
D Robert Biedroń

Pytanie było warte 20 000 złotych.

Uczestniczka wykorzystała koło ratunkowe "pół na pół", zostały jej dwa warianty B i D. Postanowiła zaryzykować i zaznaczyła odpowiedź B.

Prawidłową odpowiedzią było B.

Cytat pochodzi z utworu pt. "Gdy zostanę prezydentem" autorstwa Kuby Sienkiewicza.

dwhtuz9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dwhtuz9
dwhtuz9