Trwa ładowanie...

Gdy zobaczyła, co dzieje się z córką, nie wahała się ani chwili. Wezwała na pomoc ekspertów

Czasem nawet tak wspaniałe wydarzenie jak narodziny dziecka odciągają naszą uwagę od nas samych - zapominamy wówczas na jakiś czas o swoich potrzebach. Ważne jest, by taki stan rzeczy nie utrzymywał się zbyt długo, bo może odebrać nam pewność siebie. W 4. odcinku "Daj się odmienić" tę pewność postara się przywrócić czworo ekspertów, którzy wiedzą, co robić w takich sytuacjach.

Uczestniczki programu "Daj się odmienić" słuchają, co na temat ich urody twierdzą przypadkowi przechodnieUczestniczki programu "Daj się odmienić" słuchają, co na temat ich urody twierdzą przypadkowi przechodnieŹródło: WP
dcugxgd
dcugxgd

Natalia to 23-latka z Chełma. Jest mamą czteroletniego synka. Macierzyństwu poświęciła się w pełni, zajmuje się domem i dzieckiem. Dziewczyna szuka pracy, jednak właśnie brak pewności siebie stoi jej na przeszkodzie w powrocie do zawodu. Do programu zgłosiła ją mama, która marzy, by córka znalazła pracę i poczuła się pełnowartościową kobietą.

Mama Natalii, Aneta, jest elegancką i pewną siebie 46-latką. Piastuje stanowisko dyrektorki jednej z chełmskich szkół. Jej córka jest jedynaczką i zarazem oczkiem w głowie Anety. Kobiety spędzają ze sobą bardzo dużo czasu, a ich relacja bardziej przypomina przyjaźń, niż tradycyjny dla większości polski rodzin układ matka-córka.

Oglądaj za darmo: Poprzedni odcinek "Daj się odmienić"

Z miłości do swojej córki Aneta postanowiła sprawić jej niespodziankę, zgłaszając ją do "Daj się odmienić". Jej marzeniem jest, aby Natalia zobaczyła się w oczach innych i przypomniała sobie, jaką jest wspaniała, młodą kobietą.

dcugxgd

Eksperci wkraczają do akcji

Za metamorfozy obu dziewczyn, bo zarówno mama, jak i córka, przejdą je w nowym show Telewizji WP, będzie odpowiedzialny sztab ekspertów. Pierwszym z nich będzie tradycyjnie lekarz medycyny estetycznej, dr Tomasz Dębski. W jego gabinecie dziewczyny otrzymają, dosłownie i w przenośni, niejeden zastrzyk młodości.

zabieg WP
Precyzyjny zabieg w klinice medycyny estetycznejŹródło: WP

Dopełnieniem zmian będą nowe fryzury, o które zadba Wojtek Zieliński. Ale jak to zwykle u fryzjera bywa, kobiety będą musiały zmierzyć się nie tylko z ostrymi nożyczkami, ale i słowami szczerości. Często bywa bowiem tak, że nasze wyobrażenia o pięknych, długich włosach, muszą się zmierzyć z rzeczywistością. A ta bywa brutalna – włosy zniszczone licznymi farbowaniami po prostu czasem trzeba ściąć. Natalia będzie walczyła o swoje włosy jak lwica!

Wielki finał

Po zmianie fryzur przyjdzie czas na nowe stylizacje u ekspertki w tej dziedzinie, Sylwii Antoszkiewicz. To czas na kolejne wyjście ze strefy przyzwyczajeń i komfortu, które bywa trudne, ale jest konieczne, aby dokonały się zmiany. Po tym wszystkim pozostaje już tylko piękny makijaż u Jarka Juźwina i można zaprezentować się światu w nowej odsłonie.

daj się odmienić WP
Przed wielkim finałem uczestniczki zostały zabrane na ekstremalną przejażdżkęŹródło: WP

W finale czwartego odcinka programu Telewizji WP obie kobiety będą zaskoczone piękną i wzruszającą metamorfozą. Ta doda jeszcze więcej kobiecości i siły Natalii, a jej mamie, Anecie, dziewczęcego uroku dojrzałej kobiety.

dcugxgd

Czwarty odcinek "Daj się odmienić" już w środę 10 marca o 21:00 tylko w Telewizji WP.

Oglądaj Telewizję WP w ramach telewizji naziemnej oraz u takich operatorów, jak: Cyfrowy Polsat (kanał 104), Platforma Canal+ (kanał 73), UPC (kanał 158/116), Vectra (kanał 114), Inea (kanał 28), Toya (kanał 25), Netia (kanał 30) i wielu innych sieci kablowych oraz w internecie na stronie pilot.wp.pl. Więcej informacji znajdziesz na https://telewizja.wp.pl/ i social mediach: https://www.facebook.com/telewizjawp.

dcugxgd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dcugxgd