Trwa ładowanie...
05-05-2014 15:26

Gdy fakty nie łączą się w całość... "Krwawa układanka" 6 maja na kanale ID!

Gdy fakty nie łączą się w całość... "Krwawa układanka" 6 maja na kanale ID!Źródło: ID
d2tmdq7
d2tmdq7

Cykl otwiera sprawa 31-letniej pielęgniarki, Julie Keown, z miasta Waltham w stanie Massachusetts. W 2004 roku została znaleziona martwa. Jej rodzina i przyjaciele byli zdruzgotani. Sekcja zwłok wykazała, że kobieta zmarła z powodu niewydolności nerek. Ta informacja nie usatysfakcjonowała jednak detektywów, którzy postanowili przyjrzeć się sprawie bliżej. Po wnikliwej analizie faktów i zeznań osób związanych z ofiarą, doszli do wniosku, że przyczyną śmierci Julie nie była choroba. Okazało się, że kobieta została zamordowana, a podejrzenia padły na jej męża, Jamesa. Wkrótce na jaw zaczęły wychodzić kolejne kłamstwa i oszczerstwa, a stróże prawa zbliżali się do prawdy. Kto pozbawił Julie życia? Czy był to jej kochający mąż, a może tego strasznego czynu dopuścił się ktoś inny?

Widzowie będą mogli też zapoznać się z dużo starszymi przypadkami zabójstw. Przeniosą się m.in. w lata 80., gdzie przyjrzą się sprawie morderstwa młodej kobiety. Ofiara miała zaledwie 23 lata. Śledztwo poprowadził w 1985 roku detektyw McLean. Dziewczynę znaleziono w łóżku ze śmiertelną raną postrzałową. Do popełnienia zbrodni przyznała się jej pasierbica, jednak jej zeznania nie były na tyle przekonujące, by zamknąć dochodzenie. Detektyw postanowił bliżej zapoznać się z dowodami i poskładać na pozór niepasujące do siebie elementy układanki.

W kolejnych odcinkach "Krwawej układanki" nie zabraknie tajemnic i trudnych do wyjaśnienia przypadków morderstw. Nieustanne odtwarzanie okoliczności wydarzeń nie raz pomoże ustalić policjantom fakty. Za każdym razem wydarzenia będą prezentowane przez wielu świadków lub przez pryzmat nowych, zaskakujących informacji. Z elementów każdej wersji zostanie utworzona układanka, umożliwiająca ustalenie prawdziwego sprawcy zbrodni. Premiera programu już 6 maja, o godzinie 22:30, na kanale ID.

(fot. ID)
Źródło: (fot. ID)
d2tmdq7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2tmdq7