Gauhar Khan: bollywoodzka prezenterka spoliczkowana na wizji za wyzywającą sukienkę!
None
1
Gauhar Khan należy do grona najpopularniejszych gwiazd indyjskiego modelingu. W 2002 roku została reprezentantką kraju w konkursie Miss International. Jednak zanim pokochała pozowanie przed obiektywem aparatu i spacery po wybiegach, wystąpiła w kilku filmach Bollywood m.in. "Game" czy "Born to Hate... Destined to Love" oraz w musicalu "Zangoora - The Gypsy Prince". W 2013 roku wygrała siódmą edycję reality-show "Bigg Boss" - odpowiednik "Big Brothera". Od kilku lat angażuje się w różnorodne humanitarne akcje, przez co zdobyła jeszcze większą sympatię i popularność. Jej pozycja w indyjskim show-biznesie pozostaje niezagrożona. Do niedawna...
To, co wydarzyło się podczas nagrania finałowego odcinka "India’s Raw Star", którego Gauhar jest prowadzącą, zbulwersowało nie tylko Indie, ale i cały świat. Gdy modelka zapowiadała wejście kolejnego uczestnika na scenę, nieoczekiwanie została uderzona w twarz. Powodem ataku na gwiazdę była... wyzywająca kreacja, w której Khan pojawiła się na nagraniu. Nie jest to jednak jedyny incydent z publicznym upokorzeniem kobiet, do jakiego doszło w ostatnim czasie.
AR/AOS
Uderzył, bo gwiazda obraziła strojem jego uczucia religijne
Tego wieczoru na widowni w studiu w Bombaju zasiadło 2500 osób. Nad ich bezpieczeństwem czuwało 250 ochroniarzy. Nikt nie spodziewał się, że podczas nagrania kolejnego odcinka "India’s Raw Star" dojdzie do skandalicznego zdarzenia.
W pewnym momencie, gdy prowadząca muzyczne show zaprosiła na scenę jednego z uczestników, mężczyzna zasiadający wśród publiczności zaczął wykrzykiwać pod adresem prezenterki obraźliwe i wulgarne komentarze. Gwiazda nie zamierzała zignorować słownego ataku i w rezultacie pomiędzy tym dwojgiem wywiązała się kłótnia. Żadna ze stron nie chciała ustąpić. Gdy emocje sięgnęły zenitu, widz wtargnął na scenę i z całej siły uderzył Guahar w twarz.
Agresywnego mężczyznę aresztowano, a sprawę skierowano do sądu. W rozmowie z policją 24-letni Aklil Malik wyznał, że powodem jego ataku była wyzywająca kreacja prowadzącej program.
- Jeśli jest prawdziwą muzułmanką, nie powinna zakładać tak krótkiej sukni - wyjaśniał.
Przerażona zajściem gwiazda za pośrednictwem portalu społecznościowego podziękowała fanom za wsparcie i słowa otuchy w tym traumatycznym dla niej czasie.
- Niech Wszechmogący wam błogosławi - napisała.
Nie jest to jednak jedyne wydarzenie z udziałem kobiet, które w ostatnim czasie oburzyło muzułmański świat.
Kontrowersyjny występ
Haifa Wehbe - libańska piosenkarka, modelka, aktorka i zdobywczyni tytułu Miss Południowego Libanu - zaledwie miesiąc temu stała się bohaterką podobnego skandalu. Muzułmanka pojawiła się w programie muzycznym "Arab Star Academy" w odważnej cekinowej sukni z prześwitami. Widzowie mieli szansę dokładnie przyjrzeć się pośladkom i nogom wokalistki. Wśród zachwyconych urodą gwiazdy widzów znaleźli się też i tacy, którzy zbojkotowali jej występ. Zarzucili jej przekroczenie granic i brak szacunku dla religii.
Warto wspomnieć, że paradoksalnie większość osób, które skomentowały incydent i nie zostawiły na artystce suchej nitki, to - nie mężczyźni, a kobiety z Egiptu, Jordanii i Arabii Saudyjskiej. Głos w sprawie zabrała blogerka modowa Dana Khairallah, która uważa, że taki strój nikogo nie szokuje, dopóki nie ma w pobliżu kamer. Sama Haifa nie kryła zaskoczenia burzą, jaką wywołała. Stwierdziła, że sukienka "w oryginale nie wyglądała na tak prowokacyjną". Ostatecznie egipska telewizja, która wyemitowała program z udziałem Haify, przeprosiła widzów za kontrowersyjny występ piosenkarki.
AR/AOS