Trwa ładowanie...

Gardias przed rozwodem sprzedaje swoje porsche. Chce...

Gardias przed rozwodem sprzedaje swoje porsche. Chce...Źródło: Starnews.pl
d35ki9g
d35ki9g

[

]( http://www.fakt.pl )

Przed nią ciężkie chwile. Rozwód pięknej Doroty Gardias (29 l.) zbliża się wielkimi krokami. Pogodynka chce, by wszystko przebiegło sprawnie i by na sali sądowej spędziła jak najmniej czasu.

Jak twierdzi nasz informator, Dorota jest zmęczona całą sytuacją i stresuje się spotkaniem z mężem na sali sądowej. Trudno się temu dziwić, taka sytuacja dla każdego byłaby stresująca.

d35ki9g

Piękna triumfatorka "Tańca z gwiazdami" jest szczęśliwą posiadaczką pięknego kabrioletu porsche. Teraz jednak Dorota chce auto sprzedać. Jak twierdzi nasze źródło, decyzja o sprzedaniu wozu ma związek z procesem rozwodowym. Gardias chce pozbyć się samochodu, a pieniądze zachować dla uregulowania ewentualnych kwestii majątkowych.

Na pewno ważne jest też to, że to piękne autko ma dla niej wartość sentymentalną. Chwile triumfu w tanecznym programie świętowała z mężem u boku. Potem jednak ich drogi się rozeszły. Jak twierdzi nasz informator, teraz Dorota chce zacząć wszystko kompletnie od nowa. A porsche przypominałoby jej o wielu rzeczach, o których chce zapomnieć...

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Majka odjechała. Zupełnie. I jest nam szkoda!

d35ki9g
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d35ki9g