Trwa ładowanie...

Gardias lubi zabawy na śniegu

Share
Gardias lubi zabawy na śnieguŹródło: tvn
dunylhs

[

]( http://www.efakt.pl )

dunylhs

Zimowe szaleństwo z Dorotą Gardias i Olivierem Janiakiem! Już w sobotę rusza kolejna edycja programu "alleZIMA!".

Prowadzący odwiedzą najpopularniejsze polskie kurorty, m.in. Szklarską Porębę, Szczyrk, Bukowinę, Krynicę, Białkę Tatrzańską, czy Poronin, gdzie Dorota Gardias i Olivier Janiak będą namawiać do korzystania z zimowej aury. – Bardzo się cieszę z możliwości prowadzenia tego programu, bo to dla mnie szansa na zawodowy rozwój. Poza tym jego luźna formuła sprawia, że praca przy nim to świetna zabawa – mówi nam Dorota Gardias, która latem prowadziła już podobny program „Projekt plaża”.

Pogodynka przyznaje, że lubi aktywny tryb życia, a „alleZIMA!” jest kierowany właśnie do osób, które chętnie spędzają czas na świeżym powietrzu.

– Już taka jestem, że na samą myśl o próbowaniu nowego sportu mam iskry w oczach. Tym razem będę miała okazję, by pojeździć na nartach i snowboardzie. W ubiegłym roku wzięłam kilka lekcji, ale moje umiejętności pozostawiają jeszcze wiele do życzenia – śmieje się Dorota Gardias.

Atutem „alle ZIMY!” są nie tylko praktyczne porady, dobra zabawa, ale też zaproszeni goście. Do Szczyrku przyjadą aktorzy „Na Wspólnej”, by właśnie tam świętować siódme urodziny serialu. Poza tym wieczorami w specjalnym klubowym namiocie będą się odbywać koncerty (wystąpią m.in. Mezo, Kasia Wilk czy Afromental) oraz pokazy tańca uczestników programów „You Can Dance” i „Mam talent!”. „alleZIMA!” to zarazem ogromne logistyczne przedsięwzięcie. Przy programie pracuje kilkadziesiąt osób, bo co tydzień trzeba przewieźć sprzęt z jednej miejscowości do kolejnej.

dunylhs

– Przygotowanie programu to oczywiście ciężka praca. Jesteśmy na nogach od rana do późnych godzin wieczornych, bo realizujemy w ciągu dnia kilka materiałów. Nie mam jednak powodu do narzekań, bo w tak miłym towarzystwie praca jest prawdziwą przyjemnością. Liczymy na to, że przez cały czas nagrywania programu dopisze nam zimowa aura. Bez względu jednak na pogodę na pewno nie opuści nas dobry nastrój – podsumowuje Dorota Gardias.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
dunylhs

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dunylhs
dunylhs