Trwa ładowanie...
17-04-2015 14:36

Gardias, Cegielska i Wendzikowska podekscytowane pracą w nowych kanałach stacji TVN

Share
d151iwy

Dorota Gardias, Agnieszka Cegielska, Marta Kuligowska oraz Maciej Dolega codziennie od 10.30 do 12:00 będą prowadzić na żywo program "Studio Active", w którym głównym tematem rozmów z zaproszonymi gośćmi będzie zdrowy tryb życia.

- Nasze życie to ciągły pęd, dużo stresów, a sport jest lekarstwem na wiele bolączek: tych które są w głowie i tych, które są w ciele. Chcemy dotrzeć do każdego. Polacy naprawdę zaczęli się ruszać, chcą zdrowo żyć, ćwiczyć, ale często nie wiedzą jak zacząć. Nie chcą sobie zrobić krzywdy, nie wiedzą czy mogą, często nie mają motywacji, więc my im to wszystko damy na talerzu - mówi w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle Dorota Gardias.

Gwiazda nie ukrywa, że mimo doświadczenia w prowadzeniu programów "na żywo", ma tremę bo wie, że powierzono jej odpowiedzialną rolę i nie chce zawieść. Agnieszka Cegielska również jest podekscytowana nowym wyzwaniem.

d151iwy

- Chodzi o to aby na zdrowie patrzeć całościowo, żeby zatrzymać się w tym pędzącym, zapracowanym XXI wieku, który z jednej strony daje nam dużo dobrodziejstw elektronicznych, a z drugiej serwuje żywność modyfikowaną genetycznie, dużo chemii w produktach. Cieszę się, że będzimy propagować z jednej strony zdrowy tryb życia, a z drugiej aktywność fizyczną - mówi.

Pogodynka od lat jest zwolenniczką zdrowego trybu życia, szczególnie filozofii zen i medycyny Wschodu, uprawia też jogę. W nowym kanale będzie chciała popularyzować tę tematykę.

- Każda z nas będzie propagować te tematy, które danej osobie są bliskie. Każda z prowadzących "Studio Active" uprawia inne dyscypliny. Marta Kuligowska uwielbia biegać. Dorota uwielbia tańczyć, zagląda na siłownie. Będziemy ze sobą kompatybilne redakcyjnie - tłumaczy.

Oprócz codziennego studia "na żywo" w programie kanału TVN Meteo Active znajdzie się 11 autorskich programów m.in. "Lady Fit", "Rozmowy w Biegu", "Teraz kuchnia", "M jak mężczyzna". Wśród prowadzących znalazły się m.in. mistrzyni świata w karate Anna Lewandowska i mistrzyni świata w fitnessie sylwetkowym Natalia Gacka.

d151iwy

Drugi z nowych kanałów stacji, TVN Fabuła, promuje Anna Wendzikowska.

- Na razie będziemy korzystać z materiałów, które robię dla "Dzień Dobry TVN", czyli będziemy montować trochę z archiwalnych materiałów, trochę z materiałów na bieżąco np. o premierach filmowych albo o filmach, które pojawiają się na antenie TVN Fabuła - relacjonuje dziennikarka. Zdradza także, że z nowym kanałem ma związane szersze plany zawodowe.

- Przyszłościowo myślimy o większym, zupełnie innym formacie związanym z filmem, ale takim, który dałby mi szansę na robienie czegoś trochę innego. To wszystko jest jeszcze w sferze planów, bo trzeba ten kanał trochę poczuć, trochę dookreślić, zdobyć widzów. To jest proces - tłumaczy Anna Wendzikowska.

W nowym kanale będzie można zobaczyć znane produkcje stacji TVN, popularne filmy zagraniczne. Oprócz Anny Wendzikowskiej w TVN Fabuła autorskie programy będą mieli Olivier Janiak, Kinga Burzyńska i Andrzej Sołtysik.

d151iwy
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d151iwy
d151iwy