Trwa ładowanie...
05-12-2011 09:55

"Galeria": TVP woli pokazywać jakieś panienki niż "Plebanię"

Share
"Galeria": TVP woli pokazywać jakieś panienki niż "Plebanię"Źródło: TVP
do2089y

Od dawna zapowiadano, że *"Plebania" ma w grudniu zniknąć z anteny telewizyjnej Jedynki. Zastąpić ją miała "Galeria", serial opowiadający o perypetiach córki bogatego właściciela centrum handlowego. Jednak TVP zdecydowała o dokręceniu kolejnych odcinków kościelnej serii. Aktorzy, mimo że się z tego cieszą, zastanawiają się jednak, jaki los spotka ich w 2012 roku - czytamy w "Super Expressie".*

W maju tego roku okazało się, że istniejący od 11 lat tasiemiec ma zniknąć z anteny. Twórcy i aktorzy nie kryli rozczarowania. Pogodzili się jednak z faktem, że zakończą pracę w połowie listopada.

"Plebania" ma od września średnio 2,23 mln widzów. Dzięki temu stacja zajmuje drugie miejsce - za Polsatem - pod względem oglądalności w tym paśmie emisji. Od tego sezonu producent serialu stara się trafić do młodszej widowni. W tym celu uruchomiono m.in. nową stronę internetową - www.plebania.pl.

do2089y

W telewizji zapadła więc decyzja o dokręceniu kolejnych 20 premierowych odcinków. Co na to aktorzy?

- Może ktoś poszedł po rozum do głowy. Za nas miała wejść jakaś opowieść o domu towarowym, jakaś "Galeria" - mówi "Super Expressowi" Katarzyna Łaniewska, czyli serialowa babcia Józia.

- Coś im pewnie tam nie wychodzi. To tyle, co ja wiem. Pewnie w tej "Galerii" znów jakieś tam panienki będą łazić. To ja mówię, że lepiej już szalet miejski nakręcić, to dużo gołych dup by było. A może bym zagrała babkę klozetową. Jeżeli teraz tylko o to chodzi rządzicielom naszej telewizji, to niech im ziemia lekką będzie...Z tego, że "Plebania" nie znika, bardzo cieszy się Barbara Zielińska wcielająca się w postać Grzybowej: - Wiele osób spotyka mnie i mówi, że to jest serial, który jest najlepszy, który pokazuje życie i jest ceniony przez widzów. Gdyby była możliwość grania w nim dalej, to oczywiście bardzo bym się cieszyła - mówi dziennikowi aktorka.

do2089y

Rzecznik TVP, Joanna Stempień- Rogalińska, zapewnia, że na pewno w styczniu Jedynka pokaże premierowe odcinki "Plebanii". O decyzjach dotyczących bardziej odległej przyszłości będzie informować na bieżąco. Zatem nic jeszcze nie jest przesądzone.

Przypomnijmy, że po zakończeniu "Plebanii" jej miejsce zajmie "Galeria". Choćby z uwagi na sympatię Polaków do galerii handlowych, twórcy "Galerii" liczą, że polubią oni nowy serial. Zapowiadają, że będzie odważny, nowoczesny, podążający za trendami, współczesnym społeczeństwem i jego problemami. Tytułowa galeria jest po prostu odbiciem świata, w którym żyją Polacy. Stąd będą mogli identyfikować się z losami bohaterów. Z kolei ci w galerii będą realizować swoje ambicje, przeżywać rozterki, spotykać znajomych i bliskich.

**[

]( http://aleseriale.pl/sid,29295,title,Galeria,serial.html )**

do2089y

Jak choćby Karolina, młoda, przebojowa dziewczyna, która po studiach w Mediolanie wraca do Polski. W serialowej galerii chce otworzyć sklep z autorską biżuterią. Kiedy będzie bliska podpisania umowy najmu, świat zwali jej się na głowę. Straci matkę i wszystkie oszczędności. I jak wiele młodych Polek będzie musiała zatrudnić się w jednym ze sklepów galerii. Karolinę zagra Magdalena Turczeniewicz, która dla tej roli specjalnie przyjeżdża z Francji, gdzie na co dzień mieszka.

**[

]( http://aleseriale.pl/sid,29295,title,Galeria,serial.html )**

do2089y

Ponadto twórcy serialu pokażą odważne historie i problemy: miłość wbrew wszystkiemu i tylko dla pieniędzy, prawdziwą oraz interesowną przyjaźń, zdradę czy żądzę zemsty. "Galeria" będzie miejscem ścierania się ambicji, walki o władzę i pieniądze, rywalizacji, uzależnień, zazdrości. Wokół nich będą się toczyć losy właściciela galerii Tomasza Woydatta (Tomasz Dedek)
, jego córki Anity (Julia Pietrucha), Adama (Bartosz Porczyk), pasierba Woydatta. Postaci serialu są ludźmi z krwi i kości, wyrazistymi i emocjonalnymi postaciami.

Zobacz także:

[

PAMIĘTACIE KASIĘ Z „13 POSTERUNKU”? ZOBACZCIE, JAK DZIŚ WYGLĄDA! SZOK! ]( http://aleseriale.pl/gid,9148,fototemat.html )
[

KONIEC JEST BLISKI? TWÓRCY „KLANU” PRZESADZILI! OTO DOWÓD! ]( http://aleseriale.pl/gid,9100,img,291225,fototemat.html )

do2089y

[

ŻENUJĄCE POCZĄTKI GWIAZD. PO CO SIĘ TAK KOMPROMITOWAŁY?! ]( http://aleseriale.pl/gid,8815,img,284267,fototemat.html )
[

NIEGRZECZNA PRZESZŁOŚĆ POLSKICH GWIAZD. NIE WSTYDZIŁY SIĘ NAGOŚCI? ]( http://aleseriale.pl/gid,8877,img,285752,fototemat.html )

do2089y
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
do2089y
do2089y