Trwa ładowanie...

"Galeria" schodzi z ramówki, "Klan" zostaje?

Share
"Galeria" schodzi z ramówki, "Klan" zostaje?
Źródło: AFP
d3tuyon

Wiele wskazuje na to, że po wakacjach z telewizyjnej ramówki zniknie nowy serial TVP - *"Galeria". Natomiast doniesienia o zakończeniu realizacji "Klanu" okazały się być informacjami na wyrost.*

Wpływ na ostateczną decyzję dotyczącą przyszłości produkcji Telewizji Polskiej będą mieć zapewne wyniki oglądalności. A one nie wyglądają zbyt korzystnie w przypadku "Galerii". Jak podaje Presserwis, serial gromadzi przed telewizorami średnio 2,4 mln widzów. Dla porównania każdy odcinek "Klanu" ogląda 3,08 mln osób.

Są zatem małe szanse, że produkcja z Julią Pietruchą i Magdaleną Turczeniewicz powróci jeszcze w nowym sezonie. Na miejsce serii miałaby wejść nowa telenowela Ilony Łepkowskiej "Mały Londyn". Producenci "Galerii" wciąż negocjują z Jedynką. Czy uda im się przekonać szefów stacji? Jedno jest pewne, jeszcze do końca czerwca seria będzie normalnie emitowana.

d3tuyon

Publiczność w dalszym ciągu będzie też mogła śledzić losy rodziny Lubiczów. Jak podaje portal wirtualnemedia.pl, jednym z powodów, dla których zdecydowano o kontynuacji produkcji, jest jej wysoki poziom oraz pozytywne recenzje, jakie zbiera wśród widzów. Reżyser serialu Paweł Karpiński i producent Wojciech Niżyński uspokajają fanów i zapewniają, że powstaną kolejne odcinki.

- Zaczynamy właśnie pracę nad nowym sezonem. Pragniemy wprowadzić kilka nowych wątków i poruszyć zagadnienia bliższe młodym odbiorcom, ale zmiany zaczniemy wprowadzać ostrożnie, aby nie stracić najwierniejszych widzów.

Kolejne epizody "Klanu" obfitować mają w zaskakujące zwroty akcji. Jak podaje "Super Express", widzowie będą świadkami ślubu Maćka i Martyny.

Co więcej, w życiu Grażynki pojawi się przystojny mężczyzna, który zawróci w głowie pielęgniarki.

d3tuyon

Czy nowe historie z udziałem ulubionych serialowych bohaterów umocnią pozycję "Klanu" w telewizyjnej ramówce? O tym przekonamy się dopiero po wakacjach.

BYLIŚMY NA PLANIE SERIALU. AKTORZY USPOKAJAJĄ FANÓW *"KLANU":*

d3tuyon

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3tuyon
d3tuyon