Trwa ładowanie...

"Galeria": Główna bohaterka serialu coraz popularniejsza

Share
"Galeria": Główna bohaterka serialu coraz popularniejsza
Źródło: ATM Grupa
ds1ylgx

Magdalena Turczeniewicz, która wcieli się w główną rolę w nowym serialu *„Galeria” jest twarzą jednego z listopadowych wydań magazynu modowego. Redakcja miesięcznika bardzo rzadko wybiera na okładkę aktorki – zazwyczaj bohaterkami okładek są profesjonalne modelki. Wyjątek robi tylko dla tych, które uzna za oryginalne. Nowa gwiazda seriali robi się coraz popularniejsza! Może zastąpi na polskim rynku Kasię Cichopek, której kariera zaczęła ostatnio mocno podupadać...*

Ci, którym Magda Turczeniewicz również się podoba, będą ją mogli wkrótce zobaczyć w nowym serialu TVP 1 – „Galeria”. Do tej roli wybrała ją Małgorzata Adamska, reżyser castingu. Adamska ma świetną rękę do znajdywania talentów.

ds1ylgx

Wraz z reżyserami z którymi pracowała odkryła m.in. Karolinę Gruszkę, Julię Kamińską, Tomasza Schuchardta, Jacka Braciaka.

- Kiedy przeczytałam scenariusz „Galerii”, Magda była aktorką, o której natychmiast pomyślałam jako o głównej bohaterce – mówi Adamska.

- Jestem przekonana, że widzowie ją polubią. Największym walorem Magdy jest jej naturalność. Tym urzeka. Nie chowa się jak wielu aktorów za formą, nie boi się pokazać swoich uczuć i emocji. Dzięki temu postać przez nią stworzona jest prawdziwa - z krwi i kości. Poza tym, że jest bardzo utalentowaną aktorką, jest mądrym, skromnym i szlachetnym człowiekiem. Nie udaje fajnej dziewczyny, ona po prostu jest wspaniałą dziewczyną - podkreśla Adamska.

Turczeniewicz na co dzień mieszka pod Paryżem, gdzie wraz z ukochanym wychowuje syna. Do tej pory wystąpiła w serialach „Egzamin z życia” i „Na dobre i na złe”.

ds1ylgx

W „Galerii” zagra Karolinę, młodą przebojową dziewczynę, która po studiach w Mediolanie wraca do Polski. W tytułowej galerii handlowej chce otworzyć sklep z autorską biżuterią. Kiedy jest już bliska dopięcia umowy najmu, świat wali jej się na głowę. Traci wszystkie oszczędności, w wypadku ginie jej matka. Zamiast spełniać swoje marzenia o własnym biznesie, będzie musiała zatrudnić się w jednym ze sklepów w galerii. W tym miejscu będą się także przecinały losy pozostałych bohaterów.

W serialu "Galeria" oprócz Turczeniewicz zobaczymy także: Tomasza Dedka, w roli czarnego charakteru i właściciela centrum handlowego, Julię Pietruchę, która zagra jego córkę, Grażynę Wolszczak w roli matki Karoliny oraz Bartosza Porczyka – zagra Adama, który zakocha się w Karolinie.

Zobacz także:

ds1ylgx

[

ŻENUJĄCE POCZĄTKI GWIAZD. PO CO SIĘ TAK KOMPROMITOWAŁY?! ]( http://aleseriale.pl/gid,8815,img,284267,fototemat.html )
[

CICHOPEK ROZSTAJE SIĘ Z HAKIELEM! TO NIE BYŁ ZWIĄZEK IDEALNY… ]( http://aleseriale.pl/gid,8820,fototemat.html )
[

SOCHA TOPLES! NIEGRZECZNA PRZESZŁOŚĆ GWIAZD ]( http://aleseriale.pl/gid,8877,img,285752,fototemat.html )
[

BRODZIK WYGLĄDA FATALNIE. PO CO TO ZROBIŁA?! ]( http://aleseriale.pl/gid,8695,img,281416,fototemat.html )

ds1ylgx

Podziel się opinią

Share
ds1ylgx
ds1ylgx