Trwa ładowanie...

Gala 20. lecia POLSATU: koncert jubileuszowy już dziś o 20.00

Share
Gala 20. lecia POLSATU: koncert jubileuszowy już dziś o 20.00
Źródło: polsat
d3mfksp

Już dziś punktualnie o godz. 20.00, rozpocznie się koncert jubileuszowy w Teatrze Wielkim w Warszawie z okazji 20.lecia Telewizji POLSAT. Jednocześnie, o tej samej porze zaprosimy wszystkich widzów przed telewizory na ponad 3 godzinną transmisję na żywo.

W czasie jubileuszowego koncertu zobaczymy najbardziej wzruszające i zabawne filmy z historii Polsatu. Tego wieczoru na scenie Teatru Wielkiego zagoszczą m.in. takie kultowe już osobowości jak: Mariusz Szczygieł, Marcin Miller, Zygmunt Chajzer, Krzysztof Ibisz, Andrzej Grabowski, Cezary Pazura czy Misiek Koterski.

Dwadzieścia lat historii Polsatu przeplata się z historią polskiej muzyki rozrywkowej, dlatego tego wieczoru w Teatrze Wielkim usłyszymy największe hity ostatnich dwóch dekad, m.in.: "Takie tango" Budki Suflera, "Bo tutaj jest jak jest" w wykonaniu duetu Borysewicz-Kukiz, czy pamiętną "Moją i Twoją nadzieję" zespołu Hey, a także utwory tych artystów, którzy swoje pierwsze kroki i pierwsze sukcesy odnosili właśnie w Telewizji POLSAT. Są wśród nich, m.in.: Bracia, Zakopower i Afromental.

d3mfksp

W trakcie jubileuszowego wieczoru nie zabraknie przyjaciółek stacji: Maryli Rodowicz i Edyty Górniak. Rodowicz wykona "Wielką wodę", natomiast Edyta Górniak przypomni jeden z największych przebojów Celine Dion - "My Heart Will Go On" ze ścieżki dźwiękowej do filmu "Titanic".

Dzisiaj, 18 grudnia, przez scenę Teatru Wielkiego przejdzie wielki, barwny korowód aktorów, artystów i największych osobowości telewizyjnych - ludzi, którzy na stałe zapisali się w dwudziestoletniej historii stacji. Ten wieczór będzie pełen emocji, podobnie jak 20-letnia historia Telewizji POLSAT.

(fot. polsat)
Źródło: (fot. polsat)
(fot. polsat)
Źródło: (fot. polsat)

* Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

d3mfksp

* W tym temacie: Paulina Sykut to lizus?!*

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d3mfksp

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3mfksp
d3mfksp