Trwa ładowanie...
d1ik1ni

Gabi Drzewiecka poprowadzi "Big Brothera". "To była trudna decyzja ze względu na tragiczne okoliczności"

Gabi Drzewiecka już 13 września zadebiutuje w nowej roli - prowadzącej "Big Brother". Prezenterka skomentowała decyzję stacji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Gabi Drzewiecka
Gabi Drzewiecka (ONS.pl)
d1ik1ni

Gabi Drzewiecka została nową prowadzącą program "Big Brother". Prezenterka zastąpiła Agnieszkę Woźniak-Starak. Ze względu na tragiczne wydarzenia rodzinne, dziennikarka zrezygnowała z pracy.

O tym, kto zastąpi dotychczasową prowadzącą, poinformował Edward Miszczak. Do tej pory Gabi Drzewiecka związana była z radiem. Robiła też muzyczne wywiady dla "Dzień Dobry TVN", a ostatnio zadebiutowała nawet jako współprowadząca program śniadaniowy.

ZOBACZ: Igor z "Big Brothera" przyszedł na premierę "Fightera". "Chciałem wejść na bombę"

d1ik1ni

Teraz przed nią kolejne wyzwania, które Gabi Drzewiecka skomentowała na Instagramie.

- Dziękuję za wszystkie ciepłe słowa, które otrzymałam i otrzymuje od was od wczoraj. Potwierdzam - będę miała przyjemność prowadzić drugą edycję "Big Brothera" - napisała.

- Ta decyzja była dla mnie ciężka ze względu na tragiczne okoliczności, które są powodem tej zmiany - dodała dziennikarka.

d1ik1ni

- Wiem tez, że Agnieszka Woźniak-Starak postawiła poprzeczkę naprawdę wysoko. Zrobię wszystko co w mojej mocy, żeby nie zawieść fanów programu i sprawić, ze będzie się Wam go dobrze i przyjemnie oglądało. Trzymajcie kciuki - napisała nowa prowadząca w mediach społecznościowych.

Druga edycja nowej odsłony "Big Brothera" pojawi się na antenie TVN7 już 13 września.

Podziel się opinią

Share

d1ik1ni

d1ik1ni
d1ik1ni