ycipk-1u7387

Gabi Drzewiecka pierwszy odcinek "Big Brothera" ma już za sobą. Może odetchnąć

Gabi Drzewiecka, która zastąpiła Agnieszkę Woźniak Starak jako prowadzącą programu "Big Brother", debiut w tej roli ma już za sobą. Poszło jej nieźle.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Gabi Drzewiecka jest nową prowadzącą programu "Big Brother"
Gabi Drzewiecka jest nową prowadzącą programu "Big Brother" (East News, Fot: Jakub Kamiński)
ycipk-1u7387

Agnieszka Woźniak-Starak zrezygnowała z prowadzenia programu "Big Brother" z powodu tragicznej śmierci męża, Piotra Woźniaka-Staraka. Zamiast niej program prowadzi Gabi Drzewiecka, młoda dziennikarka stacji TVN.

Woźniak-Starak opublikowała na Instagramie post – pierwszy od śmierci męża – w którym napisała: "[…] Dziś startuje Big Brother. Gabi, wiesz, że zawsze trzymałam za Ciebie kciuki, jesteś mądrą, piękną i bardzo fajną dziewczyną, dużo nas łączy, zwierzęta, muzyka, wspólni znajomi. Dziś też trzymam. Pamiętaj, to jest teraz Twój program, ciesz się nim, a ja jestem z Tobą całym sercem".

Gabi otworzyła "Big Brothera" z humorem: - Początek uznaję za udany, bo udało mi się nie zjechać zębami po schodach – zaczęła. Uśmiech nie opuszczał jej do końca.

ycipk-1u7387

Na ten wieczór wybrano dla niej dość ciekawą kreację. Była ubrana w czarną długą sukienkę z golfem i długim rękawem. Byłoby grobowo i nudno, gdyby nie błyszczące elementy oraz duży rozporek, który podkreślił smukłe nogi prezenterki.

W nowej roli Drzewiecka wypadła całkiem nieźle. Mimo, że była nieco zdenerwowana, swoją charyzmą i energią podbiła widzów. To był jej wieczór. Żartowała z nowymi uczestnikami, szukała wspólnych zainteresowań, zagadywała. Z jedną z uczestniczek rozmawiała po niemiecku.

Musimy przyznać, że jesteśmy pod wrażeniem Drzewieckiej w roli prezenterki. Dzięki niej dwie długie i dość monotonne godziny, w trakcie których poznawaliśmy kolejnych uczestników programu (a jest ich aż 16), upłynęły szybko. Liczymy na to, że w kolejnych odcinkach będzie tylko lepiej.

ycipk-1u7387

Zobacz także: Wziąłem udział w castingu do "Big Brothera"

ycipk-1u7387
ycipk-1u7387
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1u7387