Trwa ładowanie...

Franek Rumak z "Love Island" lubi eksponować ciało. Zakrył tylko jeden element

"Love Island. Wyspa miłości" zyskało nowego uczestnika. Przystojny blondyn dużo czasu spędza na siłowni. Efekty wymagających ćwiczeń eksponuje w mediach społecznościowych.

Franek Rumak z "Love Island" lubi eksponować ciało. Zakrył tylko jeden elementŹródło: Materiały prasowe
d519nw9
d519nw9

"Love Island. Wyspa miłości" jest programem randkowym, którego uczestnicy chcą przeżyć przygodę życia w słonecznej Hiszpanii. Do luksusowej willi wprowadziło się 10 singli. Muszą połączyć się w pary i wykonać specjalne zadania. O tym, czy przejdą do kolejnego odcinka decydują swoimi głosami widzowie.

Do programu niedawno dołączył 25-letni Franek Rumak. Mężczyzna ma za sobą poważną chorobę. W wieku 18 lat zachorował na raka. W przeciągu 2 lat przeszedł szereg operacji i terapii. Udało mu się wygrać z nowotworem.

Zobacz też: Z tymi co się znają - Lech Janerka

Franek Rumak jest zaangażowany w pomoc chorym. Założył konto na Youtube, na którym pokazuje swoje życie po chorobie, czym ma motywować do walki o zdrowie.

- Nauczyłem się, że nie ma lepszego uczucia na świecie od pomagania, oddawania cząstki siebie innej osobie. Nie ma lepszego uczucia niż świadomość. Że ty jesteś powodem, dla którego inna osoba się uśmiecha. Że dzięki tobie ujrzała światełko w tunelu. Że dzięki tobie zaczęła palić się iskra w jej sercu. Że to ty sprawiłeś, że ta właśnie osoba wstając rano, zaciska zęby i już wie, że ten dzień będzie lepszy od poprzedniego. A jej każdy następny dzień będzie jeszcze lepszy - motywuje Franek Rumak.

Na Instagramie lubi chwalić się zdjęciami tuż po ćwiczeniach na siłowni. Widać, że wie jak pozować z napiętymi mięśniami. Jego zniewalający wygląd może wywołać popłoch wśród uczestniczek "Love Island".

d519nw9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d519nw9