Trwa ładowanie...

Franciszek Przybylski grał Łukasza Mostowiaka w "M jak miłość". Wyrósł na przystojnego mężczyznę

Fani serialu "M jak miłość" pamiętają Franciszka Przybylskiego jako uroczego chłopca, Łukasza Mostowiaka. W pewnym momencie zniknął z serialu i wybrał inną ścieżkę kariery. Jak wygląda dziś?

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Franciszek Przybylski grał Łukasza Mostowiaka w "M jak miłość". Wyrósł na przystojnego mężczyznęŹródło: kadr z serialu
d1qqu7x

Franciszek Przybylski grał w "M jak miłość" od 2000 do 2006 roku. W Łukasza Mostowiaka, syna Marty i Norberta wcielał się przez ponad 450 odcinków. Jego niespodziewane odejście było zaskoczeniem dla fanów serialu. W 2006 roku jego miejsce zajął Adrian Żuchewicz (obecnie odtwórcą roli Łukasza jest Jakub Józefowicz).

Zniknięcie z serialu nie oznaczało całkowitego zerwania z branżą filmową. Wręcz przeciwnie. Przybylski uczył się w szkole o profilu teatralnym, na studiach zaś poszedł w kierunku kinematografii i to na Łódzkiej Filmówce. Dziś spełnia się poznając tajniki pracy po drugiej stronie kamery.

Na swoim koncie ma udział w filmach w takich jak: "Galerianki", "Facet (nie)potrzebny od zaraz" czy "Wszystko gra". Aktywnie angażuje się również od strony technicznej w produkcje filmowe. Zaliczył współpracę operatorską przy filmie "Amok" i był również asystentem operatora obrazu w etiudach szkolnych.

Nie wszyscy wiedzieli też o tym, że tatą Franciszka jest Filip Przybylski, ceniony lektor, który udziela swojego głosu w stacji TVN między innymi w programie "Ugotowani". Jego mamą natomiast jest reżyserka spektakli Agnieszka Glińska. Trudno się dziwić, że chłopak wybrał taką drogę, mając w rodzinie cenionych artystów.

Dziś we Franciszku, który skończył 25 lat, trudno rozpoznać uroczego chłopca z "M jak miłość". Wyrósł na przystojnego mężczyznę. Trzymamy kciuki za owocny rozwój kariery i realizację wszystkich celów. Zapewne jeszcze o nim usłyszymy!

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1qqu7x
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1qqu7x
d1qqu7x