Trwa ładowanie...
d27w4vj

Finalistka "Projekt Lady" chce być jak Rozenek? Założyła tę samą sukienkę

Julia Jaroszewska jest finalistką "Projekt Lady". W programie dała poznać się jako szalona i wybuchowa osoba. Swoją popularność postanowiła wykorzystać m.in. w mediach społecznościowych. Tam chwali się efektami zmian, które dał jej udział w programie. A ostatnio opublikowała zdjęcie, na którym porównała siebie do Małgorzaty Rozenek-Majdan.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Małgorzata Rozenek i Julia Jaroszewska
Małgorzata Rozenek i Julia Jaroszewska (Instagram.com)
d27w4vj

Julia Jaroszewska, finalistka "Projekt Lady" przed programem była dziewczyną, która uwielbiała wyzywające stroje, wyrazisty makijaż i nie stroniła od imprezowania. Mówiła też, że chciałaby być bardziej poważna, dystyngowana i spokojniejsza w działaniu. Udział w telewizyjnej produkcji traktowała jako możliwość zmiany postrzegania jej osoby jako wymalowanej i mało wartościowej.

Niewątpliwie program wpłynął na wizerunek Julii. Jaroszewska wygląda dziś zdecydowanie inaczej. Można to dostrzec po publikowanych przez nią zdjęciach w mediach społecznościowych. Julia systematycznie wrzuca m.in. posty ze swoimi stylizacjami. Na jednym ze zdjęć miała ubraną identyczną sukienkę jak Małgorzata Rozenek-Majdan, która jest prowadzącą program "Projekt Lady". Czyżby uczestniczka dopatrywała się w niej ideału?

Trzeba przyznać, że Jaroszewska przeszła niesamowitą metamorfozę. Zachwyt nad zmianą Julii wyraziła Karolina "Brigitte" Plachimowicz, która brała również udział w popularnym programie. W poście na Instagramie napisała, że żadna z uczestniczek nie przeszła tak fenomenalnej przemiany.

Która z nich wygląda według was lepiej?

d27w4vj

Podziel się opinią

Share

d27w4vj

d27w4vj