Trwa ładowanie...

Finał "Top Model". Kto wygra 8. edycję programu? Znamy już 4 finalistów

Do finału 8. edycji "Top Model" trafiła czwórka uczestników: Olga Kleczkowska, Sandra Dorsz, Dawid Woskanian oraz Stanisław Obolewic. Zwycięzca zostanie wyłoniony w głosowaniu widzów.

Finał "Top Model". Kto wygra 8. edycję programu? Znamy już 4 finalistówŹródło: ONS.pl
d2x3u21

Już 25 listopada o godzinie 21:30 odbędzie się finał 8. edycji "Top Model". O główną wygraną walczyć będą Olga Kleczkowska, Sandra Dorsz, Dawid Woskanian oraz Stanisław Obolewic. Uczestnicy wezmą udział w 4 pokazach- Mariusza Przybylskiego, MMC Studio, RAD oraz najlepszych polskich projektantów młodego pokolenia.

W półfinałowym odcinku "Top Model" uczestnicy wzięli udział w pokazach mody podczas fashion week w Stambule. Prezentowali kolekcje tureckich projektantów razem z profesjonalnymi modelkami i modelami. Zgodnie z decyzją jurorów z programu odpadli Klaudia El Dursi i Stanisław Obolewicz. Michał Piróg wykorzystał jednak swój głos i przywrócił Stanisława do programu. Tym samym pozwolił mu dostać się do finału.

d2x3u21

Zwycięzca "Top Model" otrzyma czek na 100 tys. złotych oraz podpisze kontrakt z prestiżową agencją modelek Model Plus. Pojawi się również na okładce grudniowego numeru magazynu Glamour.

Podczas finałowej gali "Top Model" wystąpi znani polscy wykonawcy. Na scenie zaśpiewają Rosalie, Krzysztof Zalewski oraz duet Karaś/Rogucki. Show poprowadzą Magda Mołek i Michał Piróg.

ZOBACZ TAKŻE: Michał Piróg mędrkuje: "Żaden materiał wideo nie jest w stanie oddać emocji związanych z kontaktem ze sztuką"

d2x3u21
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2x3u21