Trwa ładowanie...
d1g9uil

Finał "Top Model": Joanna Krupa pokazała córkę w telewizji

Joanna Krupa, choć nie prowadzi tegorocznego finału "Top Model", w trakcie emisji pojawiła się na telebimie ze swoją malutką córką na ręku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joanna Krupa nie mogła przyjechać do Polski na finał programu.
Joanna Krupa nie mogła przyjechać do Polski na finał programu. (ONS.pl)
d1g9uil

Joanna Krupa, jurorka programu "Top Model", od 8 edycji nie opuściła żadnego finałowego odcinka. Tym razem stało się inaczej. Gwiazda niedawno urodziła swoje pierwsze dziecko i to z nim teraz spędza czas.

Gwiazda długo wstrzymywała się z macierzyństwem. W końcu, jako 40-latka, została mamą. Jest zakochana w córeczce - w sieci publikuje słodkie zdjęcia z Ashą, pokazała nawet fotki z dnia porodu. Dwa tygodnie po narodzinach dziewczynki Joanna Krupa wybrała się na imprezę w Hollywood. Na pierwsze publiczne wyjście założyła zmysłową, obcisłą małą czarną. Robiła piorunujące wrażenie, ale nie oznacza to, że już wróciła do pracy.

Zobacz także: Joanna Krupa kwitnie w ciąży. Sesja z brzuszkiem zachwyca

Gwiazda oglądała finał "Top Model" ze swojego domu w Los Angeles, z córeczką w objęciach. Pojawiła się na telebimie i przywitała widzów TVN-u. Powiedziała, że jest podekscytowana i że będzie oglądać program z Ashą.

d1g9uil

Na kilka dni przed finałem "Top Model" Krupa napisała na swoim instagramowym profilu, że musi zrezygnować z roli gospodyni programu:

"Ogromnie mi przykro, że nie pojawię się na finale, ale póki co muszę się opiekować córeczką, która jeszcze jest za malutka, by mi towarzyszyć w tym dniu. Dlatego też postanowiłam zostać z moim baby, ale wspieram cała czwórkę finałową!" – napisała gwiazda.

d1g9uil

Podziel się opinią

Share

d1g9uil

d1g9uil