Trwa ładowanie...

Finał programu "Azja Express" was rozczaruje. Nie chcecie wiedzieć kto wygrał!

Drugi sezon jednego z najpopularniejszych programów TVN-u pobiegł końca. Finał "Azji Express" obfitował w to, co najbardziej podobało nam się w tym show. Pot, łzy i skrajne emocje. Kto wygrał? Wynik ostatniego odcinka może rozczarować.

Finał programu "Azja Express" was rozczaruje. Nie chcecie wiedzieć kto wygrał!Źródło: Instagram.com
d17ijj8
d17ijj8

W finale spotkały się trzy pary: Michał Piróg i Piotr Czaykowski, Antoni Pawlicki i Paweł Ławrynowicz oraz Marta Wierzbicka i Staszek Karpiel-Bułecka. Walka w odcinku była zacięta. Wszystkie duety dawały z siebie wszystko w konkurencjach oraz przy łapaniu transportu. Antek zdążył ostro pokłócić się z Pawłem, a Marta ze Staszkiem dali się ponieść emocjom.

Na mecie pierwszego etapu wyścigu królowali Michał z Piotrem, a drudzy zjawili się Pawlicki i Ławrynowicz, czyli szwarccharaktery tej edycji. Oznaczało to, że z dalszej konkurencji odpada Marta i Staszek. Jeśli wierzyć w opinie, które pojawiły się w sieci, największą popularnością cieszył się duet, który pożegnał się z programem. Widzowie bardzo liczyli na aktorkę z "Na Wspólnej" i sympatycznego górala.

W następnej części gry doskonale szło Antkowi i Pawłowi. W mediach społecznościowych przeważały opinie, że to ta para, choć najbardziej nielubiana, ma największą szansę na zwycięstwo. Internauci trzymali kciuki za Piróga i Czaykowskiego.

Gdy Michał i Piotr wbiegali na metę, czekali na nich Paweł i Antek. Niestety, wbrew oczekiwaniom większości fanów wygrała "Renulka 2. edycji", czyli duet Ławrynowicz i Pawlicki, którzy wygrali 55 tys. zł. Suma może nie zawrotna, jednak to nie o kasę w tym show chodziło, chociaż jak pamiętamy występ zwycięskiej pary, może się mylę. Rozczarowani rezultatem?

d17ijj8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d17ijj8