Trwa ładowanie...

Finał Mixera Regionalnego - klimatyczne brzmienie w Parku Staromiejskim w Łodzi

Finał Mixera Regionalnego - klimatyczne brzmienie w Parku Staromiejskim w ŁodziŹródło: AKPA
d3vww23
d3vww23

Mela Koteluk swoją pierwszą płytę "Spadochron" wydała w 2012 roku. Nietuzinkowe kompozycje i magia słów Meli intrygują i powodują, że jej utwory zyskują coraz większą popularność. Od premiery albumu Mela zagrała już ponad 100 koncertów, zarówno w klubach, jak i na prestiżowych festiwalach: Opener, Coke i Jarocin Festival. Jest laureatką Fryderyków 2013 w kategoriach Debiut roku i Artysta roku. Aktualnie Mela pracuje nad nowym albumem.

Alina Orlova to litewska wokalistka, pochodząca z rodziny polsko-rosyjskiej. W 2008 zadebiutowała albumem "Laukinis šuo dingo". Od tej pory występuje regularnie na terenie Europy.

Julia Marcell śpiewa utwory alternatywne w aranżacjach akustycznych opartych o fortepian i kwartet smyczkowy. W 2007 roku wydała swoją debiutancką EP-kę pt. "Storm". W 2008 ukazał się jej debiutancki album "It Might Like You". W 2010 i 2011 roku artystka kontynuuje międzynarodową (Niemcy, USA, Czechy, Finlandia, Japonia, Polska) trasę koncertową. W 2011 roku wydała płytę June. Obecnie pracuje nad nowym albumem.

Soniamiki jest wszechstronnie uzdolniona: śpiewa, komponuje i gra na gitarze basowej. W listopadzie 2009 roku nagrała swój debiutancki album "7 pm". Wystąpiła również na kilku koncertach w Niemczech, a w 2010 roku na Open'er Festival. W październiku 2012 roku ukazał się jej drugi album "SNMK".

d3vww23

NOUVELLE VAGUE - francuscy mistrzowie muzycznych interpretacji zagrają podczas finału Mixera Regionalnego w Łodzi.

Województwo Łódzkie ma przyjemność poinformować, że w ramach niebiletowanego, finałowego koncertu Mixera Regionalnego na Starym Rynku w Łodzi 6 września 2014 r. wystąpią francuscy mistrzowie muzycznych interpretacji NOUVELLE VAGUE.

Zespół dał się poznać jako twórcy doskonałych interpretacji klasyków new wave z lat 80, zaaranżowanych w stylu bossa novy i easy listening. Wielki sukces odniosło kilka brawurowych interpretacji takich klasyków jak "Don't go" Yazoo, czy "I just can't get enough" Depeche Mode.

Grupę stworzyli dwaj doświadczeni producenci Marc Collini i Olivier Libaux, którym na scenie towarzyszą m.in. trzy wokalistki Marina Celeste, Melanie Pain, Phoebe Killdeer. Pod koniec sierpnia 2009 roku ukazał się najnowszy album zespołu "NV3", na którym znalazł się m.in. duet z Martinem Gore z zespołu Depeche Mode. Polska edycja tej płyty zawiera ekskluzywny utwór "Johnny & Mary" w wykonaniu Ani Dąbrowskiej.

d3vww23

Fundusze Europejskie dla Rozwoju Województwa Łódzkiego. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu Samorządu Województwa Łódzkiego Przyjdź i ZaMixuj się w klimacie światowego brzmienia!

(fot. mat. prasowe)
Źródło: (fot. mat. prasowe)
d3vww23
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3vww23