Trwa ładowanie...

Filip Chajzer zmienił profesję, a wynagrodzenie przelał na cele charytatywne!

Filip Chajzer zmienił profesję, a wynagrodzenie przelał na cele charytatywne!Źródło: Dzień Dobry TVN
d4084mo
d4084mo

Jakiś czas temu Filip Chajzer zamieścił na swoim profilu na Facebooku ogłoszenie, w którym prosił przedsiębiorstwa kurierskie o kontakt. Dziennikarz zapowiedział również, że zebrane fundusze nie trafią do jego kieszeni.

Praca w firmie kurierskiej nie jest najłatwiejszym zajęciem, zwłaszcza w okresie przedświątecznym, gdy wiele osób z niecierpliwością czeka na zamówione prezenty. Na własnej skórze przekonał się o tym Filip Chajzer, który na jeden dzień porzucił swoje dotychczasowe zajęcie i został kurierem.

(fot. Dzień Dobry TVN/stopklatka)
Źródło: (fot. Dzień Dobry TVN/stopklatka)

Po wyemitowanym w "Dzień Dobry TVN" materiale, w którym dziennikarz w zabawny sposób ukazuje plusy i minusy tego zajęcia, na Facebooku Chajzera pokazało się podsumowanie całej akcji. W poście prezenter podlicza zarobione pieniądze, "zaokrągla" zgromadzony kapitał i informuje, na jaki cel zostanie on przekazany.

(fot. facebook.com)
Źródło: (fot. facebook.com)

Dziennikarz wpłacił na konto hospicjum dziecięcego "Płomyczek" w Otwocku okrągłą kwotę 1000 złotych. To nie był koniec tej akcji. W komentarzach pod postem pojawiła się wiadomość od firmy kurierskiej, która postanowiła wynagrodzić swojego jednodniowego pracownika premią i przekazała na to samo dziecięce hospicjum dodatkowo 915 zł. W sumie Chajzerowi udało się uzbierać prawie 2 tysiące złotych!

(fot. Dzień Dobry TVN/stopklatka)
Źródło: (fot. Dzień Dobry TVN/stopklatka)
(fot. Dzień Dobry TVN/stopklatka)
Źródło: (fot. Dzień Dobry TVN/stopklatka)
d4084mo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4084mo