Trwa ładowanie...

Filip Chajzer pokazał urocze zdjęcie z synkiem. "Serducho raduje się widząc Pana z dzieciątkiem"

Narodziny synka wywołały ogromną radość u Filipa Chajzera. Dziennikarz ochoczo chwalił się tą informacją w mediach społecznościowych. Ostatnio wrzucił też urocze zdjęcie, którym zachwycali się internauci.

Share
Filip Chajzer pokazał urocze zdjęcie z synkiem. "Serducho raduje się widząc Pana z dzieciątkiem"
Źródło: Facebook.com
d2n0u73

Praktycznie od samego początku Chajzer dzielił się cudowną nowiną ze swoimi fanami. W postach można było wyczuć mnóstwo radości. - Z całego serca chciałbym podziękować personelowi publicznego Szpitala Praskiego w Warszawie za profesjonalizm, oddanie i poświęcenie jakim obdarzają swoje pacjentki. Drogie Panie i Pan Panie doktorze jesteście aniołami. Szpital Praski w Warszawie zostawiacie kawał serca w naszych sercach. Dziękuję też wszystkim dobrym ludziom, którzy byli ze mną w najtrudniejszych chwilach mojego życia i są nadal – pisał zaraz po narodzinach dziecka.

Małgorzata Walczak, partnerka Chajzera, również w wielkich emocjach opowidała o swoich wrażeniach. - Zakochałam się bez pamięci! Zupełnie zmienił nasz świat wprowadzając do niego ogrom szczęścia, którego nie da się opisać. I chociaż brakuje mi czasu na sen, prysznic czy zjedzenie śniadania, to wszystko jest już nieistotne. On jest małym wielkim cudem.

d2n0u73

Ostatnio na swoim Instagramie dziennikarz opublikował uroczą fotkę, która wywołała poruszenie na profilu.

Jak to w przypadku Chajzera bywa, to co robi, odbija się szerokim echem w mediach. Często obecność w internecie wykorzystuje do działalności charytatywnej. Tak też jest tym razem.

- Jest upragniona chwila bez kwilenia! Odpalam na szybkości aukcję WOŚP mojego Poloneza i co widzę? Ponad 14.000PLN!!! To ciągle poniżej wartości, ale do końca został ponad miesiąc. Muszę dołączyć aneks. Przyszły właściciel da się karnąć temu młodemu człowiekowi w jego 18 urodziny. A tak serio - nie da się opisać radości rodzica, kiedy wiadomo, że ta cudowna kruszyna jest cała i zdrowa oraz strachu rodziców, którzy o ten stan walczą. Stąd ten skromny pomysł z aukcją. Oby sprzęt oklejony serduszkami WOŚP zawsze był w gotowości na oddziałach polskich szpitali.

d2n0u73

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy od internautów.

- Panie Filipie, super gest! Zdrowia dla całej szczęśliwej rodziny.
- Serducho raduje się widząc Pana z dzieciątkiem. Niech zdrowo rośnie i uśmiech z Twarzy nie schodzi. Fajnym człowiekiem jesteś.
- Ogromne gratulacje, jesteś wielki, dużo zdrówka dla Ciebie i całej rodzinki. Cudny kruszynek.

d2n0u73

Podziel się opinią

Share
d2n0u73
d2n0u73