Trwa ładowanie...
04-01-2017 17:53

Filip Chajzer oburzony skandalicznym wybrykiem!

Dziennikarz nie przebiera w słowach. Co go tak poruszyło?

Filip Chajzer oburzony skandalicznym wybrykiem!Źródło: East News
d1j1biq
d1j1biq

Filip Chajzer przyzwyczaił już telewidzów do tego, że nie pozostaje obojętny na ludzką krzywdę. Głośno i na forum publicznym porusza tematy, które wzbudzają w nim emocje, nie zawsze te pozytywne. Wielu jego fanów i przyjaciół żartuje nawet, że próbuje "zbawiać świat". Popularny dziennikarz po raz kolejny nie mógł przejść obojętnie obok bulwersującego go zdarzenia, o czym dowiedzieliśmy się z jego facebookowego profilu.

W zamian za dane i namiary na sku...syna, który tak potraktował tablicę upamiętniającą pomordowanych przez Niemców mieszkańców Warszawy obiecuję zrobić o nim bardzo interesujący materiał, rodzice będą pękać z dumy. Zapraszam na priv - napisał Chajzer.

Czy sprawa znajdzie swój finał, tak jak chciałby tego telewizyjny gwiazdor, na antenie "Dzień dobry TVN"?

Przypomnijmy, że reporter programu chętnie wchodzi w polemikę z widzami oraz fanami śledzącymi jego poczynania w sieci, angażuje się także w akcje charytatywne i zabiera głos w ważnych społecznie sprawach. Jakiś czas temu razem z Muzeum Powstania Warszawskiego rozpoczął akcję zbierania funduszy na pomoc dla najbardziej potrzebujących powstańców warszawskich. Przedsięwzięcie trwało zaledwie tydzień, a prezenterowi udało się uzbierać 300 tys. złotych. Za zorganizowanie akcji dziennikarz został odznaczony przez Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej.

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

d1j1biq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1j1biq